Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Filip Tłokiński wśród gwiazd 2. serii "Komisarza Aleksa"

Do grona gwiazd, które pojawią się w gościnnych epizodach w 2. serii "Komisarza Aleksa", dołączył właśnie Filip Tłokiński - młody aktor, któremu popularność przyniosła rola Adama Sagowskiego w serialu "Prosto w serce". W jednym z odcinków "Komisarza Aleksa 2" Filip wcieli się w Dominika - syna bogatej bizneswoman zamieszanej w morderstwo w eleganckim salonie spa.

Filip Tłokiński jest synem Mirosława Tłokińskiego - znanego piłkarza Widzewa Łódź, byłego króla strzelców polskiej ekstraklasy, który przed laty wyemigrował z kraju. 27-letni dziś aktor urodził się we Francji, wychowywał w Szwajcarii, a po skończeniu Wyższej Szkoły Teatralnej w Saint-Etienne i zagraniu kilku ról w teatrach w Reims i Poitiers oraz w serialach "Camping Paradis" i "Hard", postanowił przyjechać na pewien czas do Polski i tutaj spróbować swego szczęścia w aktorstwie.

Reklama

Niemal od razu dostał propozycję zagrania w dwóch serialach - w "Prosto w serce" wcielił się w Adama Sagowskiego, w "Przepisie na życie" w Ignacego Makowskiego. Zadebiutował też z ogromnym powodzeniem na polskiej scenie w farsie "Premiera" w warszawskim Teatrze Komedia. Rola w "Komisarzu Aleksie" jest trzecią serialową kreacją Filipa w Polsce.

Filip Tłokiński twierdzi, że praca jest jego największą pasją i najlepszym sposobem na wypełnienie sobie... wolnego czasu.

- Nie lubię mieć wolnego czasu, bo wariuję, kiedy nie mam co robić. Po prostu nie umiem nic nie robić - śmieje się aktor.

Na planie "Komisarza Aleksa" Filip od razu zjednał sobie sympatię całej ekipy swoim profesjonalizmem, doskonałym przygotowaniem do pracy, ujmującym sposobem bycia i świetną kondycją fizyczną, którą popisał się podczas jednej ze scen, kiedy musiał dosiąść rączego konia. Efekty jego spotkania z czworonożnym detektywem Aleksem zobaczymy już wkrótce w TVP 1 w odcinku zatytułowanym "Śmierć w masce".

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Filip Tłokiński | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje