Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1442
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Ewa Kasprzyk pogrzebana żywcem!

Sekretny romans, rodzinne tajemnice, podwójne morderstwo i przerażająca próba pogrzebania żywcem współwłaścicielki łódzkiej restauracji - oto, z czym zmierzyć się będzie musiał komisarz Marek Bromski i jego czworonożny partner w 6. odcinku serialu "Komisarz Alex".


Reklama


Śmierć właściciela popularnej restauracji (Marek Ślósarski) tuż po jego sekretnej schadzce z żoną... brata (Piotr Machalica) będzie początkiem lawiny nieszczęść, jaka spadnie na rodzinę łódzkich restauratorów, Chowańców. Sekcja zwłok wykaże, że zawał tak naprawdę wcale nie był zawałem, lecz morderstwem. Komisarz Bromski (Jakub Wesołowski) i podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) rozpoczną śledztwo, które doprowadzi do odkrycia wielu rodzinnych tajemnic Chowańców. W rozwiązaniu zawiłej zagadki pomoże im, jak zwykle, komisarz Alex.


Nie tylko śmierć Romana Chowańca, ale także samobójstwo kochanki zmarłego restauratora i jednocześnie jego bratowej (w tej roli Maria Konarowska) okaże się zaplanowaną z zimną krwią zbrodnią. Żona zmarłego (Ewa Kasprzyk) również znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdy morderca zwabi ją podstępem do położonego na odludziu magazynu, obezwładni i zakopie... żywcem!


Na szczęście Bromski i Alex zdążą z pomocą i w ostatniej chwili uratują pogrzebaną żywcem kobietę.


Kto okaże się zabójcą? Czy tajemnice Chowańców w końcu wyjdą na jaw? Jak zakończy się rodzinna walka o restaurację przynoszącą duże zyski? Okaże się to już w sobotę, 7 kwietnia.


"Morderstwo doskonałe", 6. odcinek serialu "Komisarz Alex", emisja w sobotę o godz. 20.20 w TVP 1.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Komisarz Alex | Marek Ślósarski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje