Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1617
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czworonożny detektyw wraca na plan!

Świetna wiadomość dla fanów czworonożnego detektywa Aleksa - już za kilka dni rozpoczną się zdjęcia do nowego sezonu uwielbianego przez widzów serialu ! Pierwszy klaps na planie 4. serii "Komisarza Aleksa" padnie w Łodzi jeszcze w tym tygodniu!


Wbrew temu, co pisały niektóre tabloidy wieszczące, że nie będzie kontynuacji "Komisarza Aleksa", zdjęcia do nowych odcinków serialu ruszą już lada moment. Nie sprawdziły się też insynuacje, jakoby Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz, miał pożegnać się ze swoją rolą, bo jego bohater zostanie... uśmiercony. Antoni nie może się już doczekać chwili, kiedy ponownie spotka się z Magdaleną Walach, czyli Lucyną Szmidt, i Ireneuszem Czopem, czyli Ryszardem Puchałą. Do ich pierwszego spotkania na planie 4. serii "Komisarza Aleksa" dojdzie za kilka dni.

Reklama

- Cała ekipa jest już gotowa do pracy! Trwają jeszcze castingi do ról gościnnych w poszczególnych odcinkach, wybieramy też aktorkę, która wcieli się w siostrę Orlicza - mówi nam producentka Monika Jóźwik, dodając, że podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i w tym, w gościnnych epizodach zobaczymy na ekranie całą plejadę gwiazd.

Dowiedzieliśmy się, że Julkę - siostrę komisarza Orlicza, która przyjedzie do Łodzi, by zrobić bratu urodzinową niespodziankę - poznamy już w pierwszym odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa". Czy Julka zostanie w domu Michała na dłużej?

- Tego na razie nie mogę zdradzić - mówi w rozmowie z nami Monika Jóźwik.

Oprócz Antoniego Pawlickiego, Magdaleny Walach i Ireneusza Czopa w stałej obsadzie serialu pozostają też Marta Dąbrowska, czyli laborantka Beata Fabicka, i Janusz Chabior, czyli patolog Leon Berger.

Zdjęcia do 4. serii "Komisarza Aleksa" kręcone będą z krótką przerwą przez najbliższe cztery miesiące. Nowe odcinki serialu trafią na antenę TVP 1 tuż po wakacjach.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Antoni Pawlicki | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje