Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1642
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Bromskiego trafi strzała Amora!

W 2. odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" (emisja w sobotę 15 września o godz. 20.20) poznamy graną przez Aleksandrę Hamkało Olę - młodziutką panią weterynarz. Choć pierwsze spotkanie Oli z Bromskim (Jakub Wesołowski) nie będzie przyjemne, to jednak przystojny komisarz ulegnie jej urokowi i zakocha się w niej.Reklama

Gdy Alex wpadnie pod koła roweru kierowanego przez młodą kobietę, a ona natychmiast zainteresuje się zdrowiem czworonoga i będzie chciała udzielić mu pomocy, serce Marka Bromskiego po raz pierwszy od dawna zabije mocniej dla dziewczyny. Znany w wielu miłosnych podbojów komisarz uzna, że spotkał kobietę swoich marzeń i będzie chciał się ustatkować u jej boku. Zwłaszcza, że także Alex polubi ją od razu...

Okaże się, że sprawczyni niegroźnego wypadku jest weterynarzem i przy okazji niezwykle urokliwą osóbką. Ola początkowo w ogóle nie zwróci uwagi na przystojnego policjanta, zruga go natomiast za to, że pozwala psu biegać po ulicy, i zagrozi wezwaniem... policji. Bromski, trafiony od razu strzałą Amora, z radością przyjmie od niej wizytówkę i zapewnienie, że jest gotowa leczyć Aleksa, gdyby skutki wypadku dały mu o sobie znać później.

Ani Marek, ani Ola nie spodziewają się, że ich pierwsze spotkanie będzie początkiem romantycznej miłości i ich związku.

W 2. odcinku 2. serii "Komisarza Aleksa" Bromski, Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop) będą zajęci sprawą tajemniczego porwania Anny Winnickiej (Dorota Naruszewicz) i jej dzieci. Wyjdzie na jaw, że porwania dokonał człowiek, którego w przeszłości łączyły interesy z mężem Anny i który chce odzyskać powierzone kiedyś Winnickiemu (Dariusz Kordek) pieniądze. Policjantom  - dzięki bohaterskiej postawie córki Winnickich, która ucieknie z miejsca, gdzie jest przetrzymywana przez porywacza - uda się dotrzeć do kryjówki bandyty na tyle wcześnie, by uratować Annę i jej syna.

Odcinek "Nieme krzyki" z udziałem Aleksandry Hamkało i Doroty Naruszewicz TVP 1 wyemituje już jutro - w sobotę 15 września - o godzinie 20.20.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Aleksandra Hamkało | Wesołowski Jakub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje