Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1444
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Paweł Deląg się żeni!

Paweł Deląg, którego ostatnio oglądaliśmy jako Wiktora Górskiego w "Komisarzu Aleksie" i Łukasza Halickiego w "Barwach szczęścia", zdecydował się na... żeniaczkę. Jak donoszą media, jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów wiosną poprowadzi do ołtarza Emmę Kiworkową, z którą spotyka się już od kilku lat!


Reklama


Paweł Deląg i Emma Kiworkowa są parą od ponad 4 lat. Poznali się na uroczystym otwarciu kliniki, którego właścicielką jest piękna ortodontka i tak bardzo się sobie spodobali, że bez wahania zdecydowali się zakończyć swe poprzednie związki, aby być razem. 

- Miłość jest ideałem, ale wierzę, że istnieje. Życie nie skrzy się jak klejnot tysiącami możliwości, nie codziennie spotyka się osobę, z którą można się związać na dobre i na złe, na zawsze... Jestem optymistą i myślę, że mam szansę spotkać kogoś takiego - mówił Paweł, zanim w jego życiu pojawiła się Emma.

Dziś wie, że warto było czekać na tę jedyną... Już jakiś czas temu Paweł oświadczył się swojej wybrance, ale wtedy Emma nie była jeszcze pewna, czy rzeczywiście jest gotowa wyjść za mąż za mężczyznę, któremu wcześniej przypisywano liczne romanse i przelotne miłostki. Dopiero niedawno zrozumiała, że Paweł Deląg wcale nie jest - jak to wiele razy sugerowały plotkarskie magazyny - lekkoduchem skaczącym z kwiatka na kwiatek. Dobrze go poznała i upewniła się, że jego uczucia do niej są szczere. Gdy aktor po raz drugi poprosił ją o rękę, przyjęła jego oświadczyny.

Podobno Paweł i Emma wyznaczyli już datę swojego ślubu, a ortodontka rozpoczęła  poszukiwania sukni, w której ukochany poprowadzi ją do ołtarza. Uroczystość ma odbyć się wiosną tego roku w Warszawie, ale dokładne miejsce i termin ślubu trzymane są przez narzeczonych w najgłębszej tajemnicy.

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Deląg | Paweł Deląg i Emma Kiworkowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje