Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1445
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Przybylska została... łódzką modliszką

Anna Przybylska, niezapomniana Marylka Baka ze Złotopolic, otwiera długi peleton gwiazd, które wystąpią w trzecim sezonie "Komisarza Aleksa“. Jej bohaterka zostanie ochrzczona przez media mianem łódzkiej modliszki. Podobno zabiła męża rękami kochanka...Zdradzamy, że gwiazdę będzie można zobaczyć już w 1. odcinku najnowszej serii, który zatytułowano "Zabójcza namiętność“. Wcieli się w postać niezwykle efektownej i pełnej seksapilu Darii Wolańskiej, nazywanej przez lokalne media "łódzką modliszką“. Grana przez nią bohaterka już w pierwszej scenie zostanie uznana za winną podżegania do zabójstwa swojego męża i skazana prawomocnym wyrokiem sądu na karę 10 lat pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Skierniewicach.

Reklama

Mąż Wolańskiej był bogatym biznesmenem. Dzięki niemu miała wygodne życie. Według prokuratora uwiodła swojego instruktora fitnessu i namówiła go do zabicia męża. Mężczyzna nie sypnął Darii, choć obiecywano mu niższy wyrok.

Daria została skazana, bo był świadek, który słyszał, jak namawiała kochanka do zabójstwa. Potwierdziły to sms-y i maile, które do niego wysyłała. W czasie procesu twierdziła, że to był żart.

- Nie mam nic wspólnego ze śmiercią mojego męża, dlaczego nikt mi nie chce uwierzyć? - tak szlochająca Daria przyjmie wyrok sądu, po czym spojrzy prosto w obiektyw fotoreportera Huberta Domagały (Jakub Wieczorek).

Daria będzie wyglądała na skrzywdzoną i bezbronną.

- Przez pana stracę 10 lat życia - rzuci w kierunku Bromskiego (Kuba Wesołowski).

- Pani mąż stracił znacznie więcej - oceni Marek.

- Jestem niewinna - powie Wolańska.

Tymczasem Hubert, autor publikacji “Komisarz Alex dopadł Modliszkę", już po ogłoszeniu wyroku, poprosi o widzenie z Darią, by poznać jej wersję wydarzeń. Jakiś czas później skazana zostanie odbita z konwoju policyjnego. Kompletnie zmieni swój image: przefarbuje się, do oczu wsadzi soczewki w zielonym kolorze. Czy rzeczywiście jest niewinna? A może słusznie nazwano ją modliszką, która rękami kochanka zabiła własnego męża?

Dodajmy, że Anna Przybylska wystąpi w 1. odcinku trzeciej serii "Komisarza Aleksa“, który zostanie wyemitowany w marcu 2013 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Anna Przybylska | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje