Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1529
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Alex na diecie!

Kiedy Marek Bromski (Jakub Wesołowski) dostrzeże, że Alex zaczyna niepokojąco szybko przybierać na wadze, postanowi za wszelką cenę go... odchudzić!


Czworonożny bohater "Komisarza Aleksa" to wielki łasuch, który nigdy nie gardzi żadnym poczęstunkiem! Jest najszczęśliwszy, gdy jego miska jest pełna, a policjanci z łódzkiej komendy podrzucają mu smaczne kąski. Smakują mu nawet kanapki, jakie do pracy przynoszą Puchała (Ireneusz Czop) i Leon (Janusz Chabior), a które regularnie im... podkrada.

Reklama

Niestety, nadmierna ilość jedzenia nie wpłynie najlepiej na kondycję Aleksa. Pies po prostu zacznie tyć!

To, że Alex niemal z dnia na dzień staje się coraz grubszy, dostrzeże w końcu jego opiekun. Marek postanowi odchudzić swego podopiecznego i sprawić, by wrócił do dobrej formy. Odchudzenie Aleksa okaże się jednak zadaniem prawie niemożliwym do wykonania! Bromski będzie musiał nieźle się nagłowić, co zrobić, by jego czworonożny przyjaciel stracił zbędne kilogramy. Dojdzie do wniosku, że skuteczna może być tylko jedna dieta - mniej jeść! Opracuje nawet specjalny grafik posiłków, który powiesi w kuchni na drzwiach lodówki...

Nawet błagalne spojrzenia Aleksa stojącego niemal bez przerwy nad pustą miską nie sprawią, że Bromski zapomni o żywieniowym rygorze, jaki narzucił psu. Marek pozostanie nieugięty, a Alex będzie musiał się pogodzić z tym, że przez pewien czas jedzenia w jego misce mniej niż zazwyczaj.

- To dla twojego dobra - Marek z całych sił będzie starał się przekonać przyjaciela, że powinien dbać o figurę.

Jakie efekty przyniesie kuracja mająca na celu odchudzenie czworonożnego detektywa, przekonamy się już w najbliższą sobotę - 30 marca -  o godz. 20.20. Zdradzamy, że w 5. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa" przymusowa dieta nie będzie jedynym problemem głównego bohatera serialu...

 

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Wesołowski Jakub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje