Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1446
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksander to jej największy... sukces

Katarzyna Figura, czyli Elżbieta Werner z "Komisarza Alexa", nigdy nie kryła, że syn Aleksander jest najważniejszym mężczyzną jej życia. Nazywała go swoim największym sukcesem i z dumą opowiadała o nim w wywiadach. Od niedawna pomaga mu też zaistnieć w show biznesie pojawiając się z Aleksandrem u boku na oficjalnych imprezach.


Reklama

Aleksander Chmielewski studiuje aktorstwo i zamierza iść drogą, którą od lat kroczy jego sławna mama. W sobotę pojawił się w towarzystwie Katarzyny Figury na czerwonym dywanie przed Galą Finałową 37. Gdynia Film Festival. Byli najchętniej fotografowaną tego wieczoru parą!

- Aleksander to wspaniały facet. Jestem z niego bardzo dumna - mówi Kasia. Aktorka wiele razy zwierzała się w wywiadach, że gdy Aleksander był mały, nie poświęcała mu tyle czasu, ile chciałaby poświęcać.

- Jeśli chce się rzetelnie i z oddaniem wykonywać swoją pracę zawodową, to niestety niewiele czasu zostaje na życie prywatne, na najważniejszą dla kobiety rolę - rolę matki. Przez te wszystkie lata - przy ogromnej pomocy moich rodziców oraz oczywiście taty mojego syna - starałam się wychować go przede wszystkim na porządnego, uczciwego człowieka. Nie ukrywam, że praca przynosi mi ogromną satysfakcję i z pewnością nie potrafiłabym wykonywać innego zawodu, ale jednak najważniejsze zawsze były i są dla mnie dzieci, rodzina - opowiadała Katarzyna Figura.

Kasia śmieje się, że kiedy chodziła na wywiadówki do szkoły Alka, inni rodzice traktowali ją jak zjawę z innej planety. Żartuje, że wzbudzała sensację, ale nie zwracała na to uwagi. Teraz, gdy Aleksander Chmielewski przygotowuje się do wykonywania zawodu aktora, mama nie widzi już powodu, by ukrywać go przed światem.

Na festiwalu w Gdyni Katarzyna Figura przedstawiła syna swoim znajomym z branży filmowej i pokazała fanom.

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć, jak Kasia i jej syn prezentowali się razem na czerwonym dywanie w Gdyni.


Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Katarzyna Figura | Aleksander Chmielewski | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje