Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Ada Fijał da się wciągnąć w niebezpieczną grę...

W jednym z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" pojawi się w gościnnej roli Ada Fijał, czyli Iga z "Barw szczęścia". Wcieli się w piękną Romę, która wciągnięta zostanie w niebezpieczną grę przez przystojnego kolekcjonera lalek!


Reklama

Roma to ekstrawagancka, pełna życia trzydziestolatka desperacko poszukująca kandydata na męża. Kiedy poznaje Wiktora (Paweł Deląg), wydaje się jej, że wreszcie spotkała mężczyznę ze swoich marzeń - szarmanckiego, nieco staroświeckiego dżentelmena, który może sprawić, że jej życie wreszcie się odmieni. Przyjmuje zaproszenie do "Kliniki Lalek" - prowadzonego przez Wiktora malutkiego zakładu usługowego zajmującego się naprawą popsutych zabawek, zjawia się pod wskazanym adresem z butelką wina i - oczarowana gospodarzem - pozwala mu, by przebrał ją za... lalkę i rozpoczął grę, która dla obojga może okazać się bardzo niebezpieczna...

Zdradzamy, że grana przez Adę Fijał Roma będzie jedną z bohaterek 8. odcinka nowej serii "Komisarza Aleksa" zatytułowanego "Kolekcjoner lalek". Roma przyczyni się, choć przez przypadek, do ujęcia groźnego psychopaty mordującego młode kobiety, który także na nią zastawi swoje sidła.

"Komisarz Alex" to szesnasty serial w dziesięcioletniej karierze aktorskiej Ady Fijał, która zanim zdecydowała się na studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie, pracowała jako... stomatolog. Dziś, dzięki m.in. rolom w "Klanie", "Apetycie na życie", "Wiadomościach z drugiej ręki" i "Barwach szczęścia", Ada należy do grona najbardziej lubianych polskich aktorek serialowych. Jest także znawczynią mody - na łamach jednego z pism i w programie stacji Polsat Cafe "Gwiazdy na dywaniku" ocenia stroje, w jakich celebrytki pojawiają się na uroczystych galach, premierach i imprezach.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Ady Fijał z planu "Komisarza Aleksa". Odcinek z jej udziałem telewizyjna Jedynka wyemituje 20 kwietnia o godzinie 20.20.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Ada Fijał | Paweł Deląg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje