Reklama

​Na planie docu-crime "Komisariat"

"Komisariat" to nowy serial docu-crime, który dołączy do ramówki TVP1. Jedną z głównych ról gra w nim Sebastian Wątroba. Emerytowany już dziś policjant doskonale sprawdził się już na planie takich produkcji jak "W11 - Wydział Śledczy", czy "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny".

Jak sam przyznaje, Sebastian Wątroba nigdy nie marzył o graniu w serialach, co więcej, wcale nie przepada za serialami kryminalnymi, ale jak to bywa los jest przewrotny i tak z żartu zrodziła się jego nowa pasja.

"Trochę dla żartu, a trochę z ciekawości, gdy dowiedziałem się, że planowana jest produkcja serialu "W11 - Wydział Śledczy" i do obsady głównych ról poszukują policjantów poinformowałem mojego komendanta, że jadę na casting i od poniedziałku może przekazać moje sprawy innym kolegom, bo zmieniam zawód na aktora. Ten żart stał się faktem i dostałem się do serialu, a teraz jestem na planie kolejnego "Komisariat" - mówi aktor.

Reklama

Grany przez niego komisarz Krzysztof Maj to doświadczony "glina" znajdujący się w najlepszym dla siebie okresie zawodowym. Facet, który niejedno już widział i który lubi swoją pracę i chociaż powtarza, że już czas na emeryturę to każda nowa sprawa wciąga go jeszcze bardziej.

"Komisarz Maj podchodzi ze spokojem do wykonywanej pracy, ale kiedy trzeba potrafi ryknąć. Nie brakuje mu jednak poczucia humoru. Na co dzień spotyka się z całym katalogiem policyjnych spraw, opartych na prawdziwych historiach z akt policyjnych i sądowych" - dodaje.

Scenariusz "Komisariatu" powstał na podstawie prawdziwych historii kryminalnych pochodzących z akt policyjnych i sądowych. Widzowie poznają zarówno kulisy pracy policyjnego laboratorium, jaki i życie zawodowe oraz prywatne policjantów. 

Serial realizują Bracia Węgrzyn. Reżyserem całości jest Michał Węgrzyn. Scenariusz: Rafał Szamburski, Szymon Nowakowski i inni.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje