Gilmore Girls

Kochane kłopoty

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 93
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kochane kłopoty": Powrót Melissy McCarthy

Po licznych przepychankach w mediach i na Twitterze oraz sprzecznych informacjach okazało się, że Melissa McCarthy (Sookie) wystąpi w kontynuacji "Kochanych kłopotów"! Oznacza to, że w "Gilmore Girls" pojawią się prawie wszyscy aktorzy z oryginalnej serii.

Decyzja McCarthy spotkała się z wielką radością oraz niemałym zdziwieniem ze strony fanów serialu. Jeszcze na początku lutego Amy Sherman-Palladino była przekonana, że nie uda się pogodzić grafiku produkcji Netfliksa z pełnym zajęć grafikiem aktorki.

Pomysłodawczyni "Kochanych kłopotów" stwierdziła jednak, że jeżeli Melissa znalazłaby wolną chwilę, aby ponownie wcielić się w postać Sookie, to z pewnością napisze dla niej nawet krótką scenę.

Jednak McCarthy z początku zaprzeczyła tym wiadomościom, piszą na Twitterze, że nikt nie zadzwonił do niej z propozycją udziału w "Gilmore Girls" Seasons". Później, w wywiadzie udzielonym serwisowi Refinery29.com powiedziała:

Reklama

"Nie zapytali mnie. Ludzie zaczęli pytać, mówili "Nie, McCarthy na pewno nie wystąpi w serialu. Jest teraz zbyt wielką gwiazdą i jest zbyt zajęta". A to nieprawda. Nikt się ze mną nie skontaktował. Nikt nie zaprosił mnie na przyjęcie. Nie dostałam w tej sprawie ani jednego telefonu. A potem stwierdzili, że skoro mam czas to mogę do nich zadzwonić. Ja mam dzwonić? A teraz nie mam na to czasu [McCarthy promuje obecnie film "Pogromcy duchów" - przyp. red.]. To naprawdę była bardzo dziwna sprawa".

Jednak dzisiaj, w programie Ellen DeGeneres, aktorka oficjalnie potwierdziła swój udział w kontynuacji kultowego serialu.

"Przez długi czas byłam pytana o pewien projekt, ale przez mój grafik i moje wyjazdy, nie mogłam uzgodnić terminów, aby w ten projekt się zaangażować. Ale teraz mogę powiedzieć, że zagram w "Kochanych kłopotach" i jestem strasznie szczęśliwa, że mogę wrócić do Stars Hollow. Amy Sherman-Palladino jakoś mnie tam wciśnie".

Oprócz tego w najnowszym numerze Entertaintment Weekly Lauren Graham zdradziła parę szczegółów dotyczących nowych odcinków:

a). tajemnicze cztery słowa, które mają zostać wypowiedziane w finałowym odcinku padną prawdopodobnie w rozmowie między Lorelai i Rory,

b). ostatnia rozmowa nie będzie sugerowała zakończenia - Graham żartuje, że kiedy powiedziała o tym twórcom (Amy i Daniel Palladino), ci zaczęli się z niej śmiać,

c). na początku pierwszego odcinka okazuje się, że Lorelai i Luke nadal nie są małżeństwem.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kochane kłopoty | Melissa McCarthy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy