Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szczęście w miłości jest jak los na loterii

Anna Przybylska czasem traci cierpliwość i szuka sensu życia we dwoje. Odpowiedź na to pytanie niespodziewanie podsunęło życie.

Związek Anny Przybylskiej (33) i Jarosława Bieniuka (32) przez lata uchodził za najszczęśliwszy w naszym show-biznesie. Wzór do naśladowania dla wielu borykających się z kłopotami życia we dwoje koleżanek.

Reklama

Pani Anna pokazała, że jeśli się kocha, nie ma rzeczy niemożliwych. A rola oddanej, wspierającej żony jest najlepszą w jej życiu. Aktorka nie miała problemu z tym, by zawiesić swoją świetnie rozwijającą się karierę i postawić na zawodową satysfakcję partnera, którego w ich przypadku los rzucił swego czasu do Turcji.

- W imię miłości można pokonać wszystko - mówiła przed wyjazdem. Bo wiedziała, że jej ukochany to mężczyzna, z którym chce spędzić resztę życia.

Właśnie mija dziesiąta rocznica pierwszego spotkania i początku wielkiej miłości. Podsumowanie? Aktorka nadal nie ma wątpliwości, że jej partner jest tym wybranym. Jednak przyznaje, że nie wszystko jest tak, jak w czasie pierwszych dni miłosnego uniesienia.

Po wielu latach bycia ze sobą do każdego związku wkrada się rutyna. I kładzie się cieniem na codziennym życiu.

- Oboje żyją szybko, nie mają wiele czasu dla siebie. Jarek ciągle w pracy. Treningi, mecze, zgrupowania... Organizacją życia zajmuje się Anka. Na jej głowie jest cały dom, dzieci, obowiązki. Jest silną kobietą, więc próbuje wszystko ogarnąć. Ale coraz częściej daje o sobie znać zmęczenie, brakuje sił. I nawet nie wiadomo jak, ale między nią a Jarkiem zaczęły coraz częściej pojawiać się nieporozumienia.

W bardzo ważnych, ale i drobniejszych sprawach dochodziło do spięć - zdradza nam bliska osoba z otoczenia znanej aktorki. Jak temu zaradzić? Znajomi pani Anny mówią, że wartością, dla której jest w stanie poświęcić wszystko, jest dobro i jedność rodziny.

Gwiazda uchodzi wręcz za modelowy przykład idealnej mamy, która zrobi wszystko, by dać swoim pociechom poczucie bezpieczeństwa. Szczęśliwe, roześmiane buzie Oliwki (9) i Szymka (6) to dla niej nagroda za wszystkie trudy. I wielki bodziec do walki.

- Gdy miewam wątpliwości, myślę wtedy sobie: "Anka, przecież robisz to przede wszystkim dla dzieci, nie dla niego" - dzieli się swoimi przemyśleniami aktorka.

Przepis na pokonanie kryzysu w związku nieoczekiwanie rok temu podarował jej los. Pani Anna zaszła w ciążę. Choć wcześniej marzyła o trójce dzieci, przyznaje, że ta wiadomość była dla niej sporym zaskoczeniem.

- Chciałam odpocząć od pieluch - wyznaje. Dziś o pięciomiesięcznym szczęściu o imieniu Jaś mówi z satysfakcją:

- Odświeżył nasz związek z Jarkiem. Bo po dziesięciu latach nic nie jest tak, jak na początku. A tu znów fajnie zrobiło się między nami! - cieszy się.

A na rocznicę ich związku obiecuje sobie, że zrobi wszystko, by nie ranić miłości i szczęścia rodziny, która jest najpiękniejszym darem, jaki dostała od losu.

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje