Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szalona Dziewica to drink

Cztery główne bohaterki "Klubu szalonych dziewic" w wolnym czasie spotykają się w klubokawiarni "Stołówka", aby pogawędzić przy ulubionym drinku. Co to za koktajl?

Magda (Anna Dereszowska), Karolina (Anna Przybylska), Joanna (Monika Buchowiec) i Daria (Dominika Łakomska) przyjaźnią się od ponad 15 lat. W swoim towarzystwie wszystkie namiętnie piją tego samego drinka.

Reklama

"Do jego nazwy nawiązuje tytuł serialu" - informuje Monika Buchowiec, serialowa Joanna.

"Od samego początku istnienia klubokawiarni "Stołówka" Magda, Joanna, Karolina i Daria przesiadywały w niej do późnych godzin nocnych" - zdradza Anna Nowak Ibisz, czyli serialowa Edyta, właścicielka Stołówki. "Do dziś spotykają się tutaj, aby poplotkować przy ulubionym koktajlu".

Zdradzamy, że to właśnie Edyta - na cześć stałych bywalczyń swojego lokalu - wymyśliła drinka o nazwie "Szalona Dziewica", który od wielu lat figuruje w karcie pubu.

"Jaki jest jego skład, nie wiem - śmieje się Monika Buchowiec. "Niestety, ani na próbach, ani na zdjęciach nie miałyśmy okazji go skosztować. W szklankach zawsze mamy napoje bezalkoholowe"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje