Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Młode gwiazdy w natarciu

Co sezon rodzą się nowe gwiazdy i gwiazdeczki. Kto tej wiosny ma największe szanse, by znaleźć się na topie? Zawładnąć sercami publiczności, zdobić okładki kolorowych czasopism i zarabiać krocie? Oto nasze typy.

1. Julia Pietrucha - w nadchodzącym sezonie będziemy mogli oglądać ją już nie tylko jako Alę w "M jak miłość", ale także w tytułowej roli w serialu "Blondynka" (TVP 1). Przed 21-letnią modelką nie lada wyzwanie i jednocześnie wielka szansa, by trafić na top. Przydałoby się jednak zdecydowanie więcej luzu, uśmiechu i poczucia humoru.

Reklama


2. Monika Buchowiec - serialowa widownia zna ją z roli Magdy Bednarz w "Egzaminie z życia". Gdy serial spadł z ramówki TVP 2, o 28-letniej dziś aktorce zapadła głucha cisza. Kolejną szansę dał jej TVN w "Klubie szalonych dziewic". Zalecana lepsza współpraca z mediami.


3. Dominika Łakomska - historia identyczna jak u Moniki Buchowiec. Też grała w "Egzaminie z życia", po czym zapadła się pod ziemię. Obecnie ma 33 lata i wraca rolą w "Klubie szalonych dziewic". Czy tym razem uda jej się wypłynąć na szersze wody? Potrzebuje więcej szczęścia, ale też skromności i otwartości.


4. Karolina Piechota - wyjątkowo utalentowana, a do tego przesympatyczna aktorka. Ma kindersztubę i pokorę, których niekiedy brakuje jej koleżankom po fachu z tego zestawienia. Grała już m. in. w "Plebanii", "Na Wspólnej" i "Czasie honoru". Wiosną pokaże, co tak naprawdę potrafi w "Apetycie na życie" (TVP 2) i "Blondynce" (TVP 1).


5. Laura Samojłowicz - producenci seriali niemal się o nią biją, co - niestety - dało jej przekonanie o własnej wielkości. Trochę za wcześnie, zważywszy na wątły dotychczasowy dorobek. Ta 25-letnia aktorka dla głównej roli w polsatowskim serialu "Hotel 52" zrezygnowała z udziału w najpopularniejszej polskiej produkcji w odcinkach, czyli w "M jak miłość". Jeśli poskromi swoje kaprysy i więcej czasu poświęci w domu na naukę tekstów, ma szansę zostać nową Małgorzatą Kożuchowską. Przydałoby się też zrzucić parę kilogramów.


Komu dajecie największe szanse na zrobienie kariery?


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje