Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłość czy kariera?

Do męskiej części obsady "Klubu Szalonych Dziewic" należy Jacek Poniedziałek. Aktor wciela się w postać Jana, narzeczonego Magdy Mazurek (Anna Dereszowska). Mimo wielkiej miłości para nie potrafi porozumieć się w pewnych zasadniczych kwestiach…

Jan to typowy biznesmen i człowiek sukcesu. Jest redaktorem naczelnym "Flesza" - tygodnika finansowego wydawanego przez wydawnictwo Dekker. "Rola, jakiej podjąłem się w "Klubie Szalonych Dziewic", ma wiele wspólnego z moimi poprzednimi serialowymi wcieleniami" - zauważa Jacek Poniedziałek. "Grywałem już sędziów, dyrektorów banków - czyli ludzi majętnych i posiadających władzę. W przypadku Jana jest podobnie. Z tą drobną różnicą, że to mężczyzna, który czuje się szczęśliwie zakochany". W kontaktach z kobietami Jan przyjmuje pozycję dominującą.

Reklama

"Nie prosi, nie ulega, nie boi się - wylicza aktor. "Jest pewny siebie i swoich uczuć. Mimo że z Magdą łączy go szczere uczucie, ich związek znajdzie się w stanie rozpadu". Kością niezgody będzie dziecko. "Mój bohater czuje, że przyszedł najwyższy czas na spłodzenie potomka" - tłumaczy Jacek Poniedziałek. "Ma już ponad 40 lat. Magda z kolei ani myśli o macierzyństwie. Jest nastawiona na robienie kariery".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje