Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koszmarny sen Magdy

W 13., ostatnim odcinku pierwszego sezonu "Klubu Szalonych Dziewic", Magda Mazurek (Anna Dereszowska) zrozumie w końcu, że miłością jej życia jest Jan (Jacek Poniedziałek). Czy aby nie za późno?

Przystojny Jan będzie obecny w myślach, a także snach pięknej Magdy. W jednym z marzeń sennych dziennikarka ujrzy przystrojony w świeże kwiaty dom byłego narzeczonego. Na środku salonu będzie stało duże lustro. Przed nim pojawi się elegancko ubrany Jan. Wygląda tak, jakby właśnie szykował się do ślubu.

Reklama

Nagle u jego boku Magda zobaczy pannę młodą, ubraną w piękną białą suknię z welonem na głowie. Jan będzie ją czule obejmował i całował. Niespodziewanie okaże się, że jego przyszłą żoną ma być… Beata (Aleksandra Nieśpielak)!

- W ten oto sposób widzowie dowiedzą się, jakie obawy tak naprawdę targają Magdą - wyjaśnia Aleksandra Nieśpielak.

- Dotrze do niej prosty skądinąd fakt, że skoro sama zrezygnowała z Jana, to ma on prawo ułożyć sobie życie na nowo. Z kolei grana przeze mnie Beata będzie zmotywowana do tego, aby usidlić Schwarza. Ona marzy o założeniu rodziny.

Tym bardziej że w życiu zawodowym osiągnęła już wszystko, co tylko mogła. Kariera już jej nie kręci - w przeciwieństwie do Magdy, która na pierwszym miejscu stawia sukces.

Emisję 13. odcinka "Klubu Szalonych Dziewic" zaplanowano na wtorek 1 czerwca.

Na którą z pań ostatecznie zdecyduje się Jan i czy sen jego byłej narzeczonej okaże się proroczy?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje