Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 428
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Erotyczny magnetyzm Anny Dereszowskiej

"Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości" - tak zatytułowana jest komedia szpiegowska, w której zagrali Anna Dereszowska, znana nam z "Klubu Szalonych Dziewic" i "M jak miłość". Film, którego tytułowym bohaterem jest obdarzony genialnym "węchem" warszawski policjant, trafi do kin 31 sierpnia.

W rękach komisarza Jana Blonda (w tej roli Mariusz Pujszo) znajdą się losy świata. W tropieniu siatki szpiegowskiej pomogą Blondowi sam minister spraw wewnętrznych (Marian Dziędziel), wielbiciel rzadkich ras psów i mocnych trunków, oraz tajemniczy Marek (Paweł Deląg), który "żadnej pracy się nie boi".

Reklama

Gdy dzielny komisarz będzie już o krok od rozwiązania zagadki "Oka Sprawiedliwości", nieoczekiwanie na jego drodze pojawi się zjawiskowa Natalia (Anna Dereszowska). Szybko okaże się, że oparcie się erotycznemu magnetyzmowi tej kobiety to najpoważniejsze zadanie, przed jakim stanie Blond...

"Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską ma Zakon Krzyżacki, biały królik i Pola Negri? Pytań jest wiele, bo w świecie szpiegów nic nie jest oczywiste" - czytamy w opisie filmu.

Film wyreżyserował Paweł Czarzasty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje