Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 433
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dereszowska zauroczona Kubusiem

Anna Dereszowska, którą znamy z "Klubu Szalonych Dziewic", "Naznaczonego" i z "M jak miłość", przyszła z córką Lenką na premierę filmu "Kubuś i przyjaciele". Jakie wyniosła wrażenia?

Jak podobała się pani i córeczce bajka "Kubuś i przyjaciele"?

Reklama

Anna Dereszowska: - Bardzo! Kolorowy świat, znani i kochani bohaterowie, świetne piosenki, edukacyjna treść - ten przepis na udany film dla dzieci idealnie sprawdził się w tym przypadku. Klasyka gatunku z niezłą dawką humoru.

Czego uczy ten film?

- To przeurocza i mądra bajka, która najmłodszych widzów w prosty sposób uczy, czym jest przyjaźń i jak dbać o tych, których się kocha. Dobrze, że dorośli czasem chodzą do kina z dziećmi, bo dzięki temu mogą sobie przypomnieć takie proste życiowe prawdy. Kiedy byliśmy mali, to bajki uczyły nas, czym jest dobro a czym zło, kształtowały naszą wyobraźnię. W dorosłym świecie komplikujemy wiele spraw, nic już nie jest czarne i białe. Czasem warto sobie przypomnieć jak widzieliśmy świat, kiedy byliśmy dziećmi.

Którego bohatera filmu darzą panie największą sympatią?

- Właściwie trudno powiedzieć, bo każdy z nich jest inny a przez to wyjątkowy. Kubuś to pocieszny, prostoduszny łakomczuch, Tygrysek ciągle ma szalone pomysły, Kłapouchy to najbardziej uroczy smutasek, jakiego znamy, troszkę przemądrzały Królik ma tak naprawdę wielkie serce, a wiecznie wystraszony Prosiaczek wzbudza w nas pokłady czułości. Tych bohaterów nie można nie lubić.

Oglądała pani poprzednie bajki o Kubusiu Puchatku?

- Dzięki temu, że jestem mamą,mogę bezkarnie oglądać filmy dla dzieci(śmiech). Stąd znam też inne historie ze Stuwiekowego Lasu. To mądre i bezpieczne bajki. Lecz nie tylko oglądamy, ale też czytamy książki o Kubusiu Puchatku. Jest ich całkiem sporo i zachęcam rodziców również do lektury tych świetnych historii.

Rozmawiała Dominika Gwit (PAP Life)

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje