Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 435
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Co się stało z Moniką Buchowiec?

W 2005 roku ukończyła studia aktorskie na łódzkiej filmówce. Niecały rok później za rolę w filmie "Mistrz" otrzymała tytuł "największego odkrycia festiwalu" na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" w Opolu. Na małym ekranie zadebiutowała serialem "Pensjonat pod różą". Później można było ją zobaczyć m.in. w "Na dobre i na złe", "Plebanii", "Ranczu" czy "Fali zbrodni". 

Reklama

W 2010 roku zagrała we wspomnianym "Klubie szalonych dziewic". Na ekranie towarzyszyła Annie Przybylskiej, Dominice Łakomskiej oraz Annie Dereszowskiej. W przeciwieństwie do bardziej znanych koleżanek, nie czuła się dobrze na ściankach i czerwonym dywanie. 

"W pewnym momencie poczułam, że w moje życie wdarł się straszny chaos. Robiłam dużo komercyjnych projektów, które nie do końca były w zgodzie ze mną. Dużo jeździłam i przestałam wiedzieć, gdzie jest mój dom, dokąd zmierzam, gdzie jest moje miejsce. Straciłam azymut, czułam, że coś mnie porwało i niesie tam, gdzie niekoniecznie chciałabym się znaleźć. Wtedy zetknęłam się z praktyką medytacji - akurat w momencie, gdy skończyłam serial dla TVN i zaczęła się promocja. Zarzucano mi, że nie poszłam do Kuby Wojewódzkiego, że nie pojawiałam się na ważnych imprezach, ale czułam, że jestem już na innej drodze. Wróciłam do teatru, wróciłam też do cerkwi z zupełnie innym nastawieniem" - wyznała aktorka w rozmowie z portalem e-kalejdoskop.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje