Reklama

Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 435
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Co się stało z Moniką Buchowiec?

Polscy widzowie poznali ją dzięki roli Magdy Bednarz w serialu "Egzamin z życia". Kilka lat później narobiła szumu jako bezpruderyjna Joanna Tylicz z "Klubu szalonych dziewic". Ta rola otworzyła jej drzwi do polskiego show-biznesu. Jednak aktorka wybrała inną drogę.

Jako rudowłosa prawniczka jednocześnie szokowała i zachwycała widzów. Najbardziej wyzwolona wśród serialowych przyjaciółek przyciągała spojrzenia. Fani mieli nadzieję, że Monika Buchowiec na dłużej zagości w show-biznesie. Prywatnie była jednak przeciwieństwem swojej bohaterki. Nie była gotowa na medialny szum oraz promocje, które towarzyszyły serialowi "Klub szalonych dziewic". 

Reklama

Gdy jej koleżanki z planu promowały swój projekt w programie Kuby Wojewódzkiego, Moniki Buchowiec nie było wśród nich. "Kuba miesza ludzi z błotem. Mnie to żenuje. Nie chciałam promować takiej rozrywki. Były naciski, ale TVN uszanował mój unik" - wytłumaczyła swoją decyzję w "Twoim Stylu". Aktorka po cichu wycofała się z show-biznesu i skupiła na swojej prawdziwej pasji - teatrze.

Monika Buchowiec urodziła się 30 października 1982 w Siemiatyczach. Aktorstwo nie było jej pierwszym wyborem. Mówi, że to aktorstwo wybrało ją. "Zawsze chciałam być lekarzem, pomagać ludziom. Nie poszłam na medycynę, zostałam aktorką, ale nie mogłam się pogodzić z próżnością mojego zawodu, w którym trzeba być urodzonym egocentrykiem i narcyzem. Pamiętam, jak kiedyś zagrałam w komedii i ze sceny usłyszałam, że widownia się śmieje. Ktoś się dobrze bawił dzięki mnie. Zobaczyłam, ile można podarować radości dzięki naszej grze, nawet tak mało wyrafinowanym żartem. Paradoksalnie przez ten prosty akcent poczułam po raz pierwszy misyjność mojego zawodu" - mówiła w rozmowie z portalem e-kalejdoskop.pl.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje