Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8849
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zyta zrobi skok w bok?

Scenarzyści "Klanu" zaplanowali kolejny romans. Przypadek sprawi, że Igor Rutka (Zbigniew Suszyński) znajdzie nową adresatkę swoich uczuć...

Być może mówienie o uczuciach w przypadku notorycznego podrywacza i erotomana w jednym to zbyt duże nadużycie. Niemniej i Rutka pod maską lubieżnika skrywa ludzkie odruchy.

Reklama

- Staram się obronić trochę tę postać - przyznaje Zbigniew Suszyński.

- Żeby nie była taka jednoznaczna i tylko czarna. Chciałbym, aby widz polubił Igora - dodaje. Ale do rzeczy - co takiego się wydarzy? Otóż Zyta (Magdalena Stam), żona Michała Chojnickiego (Daniel Zawadzki), w ramach spotkania klasowego umówi się z koleżankami w restauracji Moniki. Przybita ciągłymi rozmowami z mężem o dzieciach, wypije za dużo alkoholu.

Osobista asystentka

- Zyta nie może zajść w ciążę, jak dla niej trwa to zbyt długo. Michał nie ma dla niej czasu. I Zyta pierwszy raz w życiu się upija. Będzie totalnie upojona - wyjaśnia Magdalena Stam.

Sytuację postanowi wykorzystać Igor, który akurat przyjedzie do Rosso porozmawiać z Moniką. Odwiezie do domu kompletnie zamroczoną dziewczynę i odstawi ją pod drzwi. Michał, choć skojarzy twarz Rutki, uwierzy, że jest to tylko taksówkarz podobny do byłego piłkarza.

- Następnego dnia Zyta spotka się z Igorem, żeby mu podziękować - zdradza aktorka.

- Przy okazji otworzy się przed Rutką. Opowie mu o swoich kłopotach z pracą. W efekcie działacz sportowy zaproponuje kobiecie posadę osobistej asystentki. A to, jak wiadomo, wiąże się z wyjazdami służbowymi, podczas których niejedno może się zdarzyć...

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Zbigniew Suszyński | Magdalena Stam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje