Klan
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13665
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zyta wróci z Mediolanu u boku z... Rutką!

Michał (Daniel Zawadzki) nie może się już doczekać powrotu ukochanej z Mediolanu. Zyta (Magdalena Stam) wreszcie znów będzie w domu! Młody Chojnicki osobiście odbierze ją z lotniska, ale gdy zjawi się w hali przylotów, przeżyje szok. - Co tu robi ten palant? - zapyta Zytę, której towarzyszyć będzie... Rutka (Zbigniew Suszyński)!Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, jakiej w lipcu w wyniku wypadku w Międzyzdrojach uległa Magdalena Stam, Zyta, którą aktorka gra w "Klanie", musiała na pewien czas... zniknąć z serialu. Scenarzyści wysłali ją na szkolenie do Włoch! Wczoraj Magda Stam po raz pierwszy po wakacjach stawiła się na planie...

Po przyjeździe na lotnisko Michał, wiedząc, że samolot, którym z Mediolanu miała wrócić Zyta, już dawno wylądował, zniecierpliwiony zadzwoni do żony. Dowie się, że Zyta miała drobny wypadek tuż przed wylotem z Włoch i ma problemy z poruszaniem się, ale na szczęście obrażenia, jakie odniosła, nie są bardzo groźne. Będzie szczęśliwy, że wreszcie zobaczy ukochaną. Kiedy w drzwiach hali przylotów dostrzeże Zytę podpierającą się kulami, ruszy w jej kierunku, ale po chwili stanie jak wryty. Zauważy bowiem, że jego żonie towarzyszy... Rutka!

Reklama

- Pana żona potknęła się, jak wsiadaliśmy do samolotu... Noga spuchła jej podczas lotu. I zaraz po wylądowaniu zabrali ją do ambulatorium - usłyszy od Rutki, a kiedy ten pożegna się i odejdzie, z wyrzutem zapyta Zytę:

- Skąd on się tutaj wziął?

Michałowi trudno będzie ukryć wściekłość. Co prawda wybaczył żonie zdradę, jakiej dopuściła się z Rutką, ale widok znienawidzonego mężczyzny sprawi, że bolesne wspomnienia wrócą do niego jak bumerang. W dodatku Rutka, przekazując mu bagaże Zyty, rzuci sarkastycznie, iż powinien zadbać, by jego żona miała więcej wapnia w diecie!

Zdenerwowany Michał milczeniem przyjmie tłumaczenia żony. Trudno mu będzie uwierzyć, że Rutka znalazł się w tym samym co Zyta samolocie przez przypadek.

- Byłam na szkoleniu, a on wracał chyba z jakiegoś spotkania biznesowego. Miałam wyskoczyć z samolotu, bo nim leciał? - zapyta Zyta kuśtykając w stronę parkingu za dźwigającym jej bagaże mężem, a odpowie jej jedynie wymowna cisza...

Czy Michał uwierzy żonie?

Odpowiedź na to pytanie padnie w 2506. odcinku "Klanu", który TVP1 wyemituje w listopadzie.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Magdalena Stam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy