Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9221
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zostawi męża dla innego?

W najbliższych odcinkach serialu "Klan" małżeństwo Grażynki i Ryśka zostanie wystawione na próbę. Jednak prawdziwe niebezpieczeństwo będzie grozić Leszkowi.

Opieka nad chorą Lidią wypełnia życie Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Pielęgniarka jest przez Boguckich komplementowana i doceniana. Gospodyni wyzna jej nawet, że byłaby zadowolona, gdyby po jej śmierci, mąż znalazł taką kobietę jak Grażynka. Wydaje się, że profesor Bogucki (Cezary Morawski) podziela zdanie żony i nie ukrywa sympatii do pielęgniarki.

Reklama

Tymczasem Rysiek (Piotr Cyrwus) robi się zazdrosny i uważa, że praca u profesorstwa fatalnie wpływa na ich małżeństwo. Czy rzeczywiście ma się czego obawiać?

Ciemne chmury zbierają się również nad Bogną (Justyna Sieńczyłło) i Leszkiem (Artur Dziurman). Choć mężczyzna dawno zerwał z kryminalną przeszłością, ona nie daje mu o sobie zapomnieć.

Będzie go szukać niejaka Elwira, kobieta szefa mafii, przeciwko któremu zeznawał Leszek. Ten wyśle Bognę z dziećmi do Hrubieszowa i spotka się z Elwirą. Wtedy uzbrojony nieznajomy będzie próbował go porwać.

W poważne tarapaty może wpaść także Bożenka (Agnieszka Kaczorowska).

Jest tak szczęśliwa, że wyjedzie do Hiszpanii, by tańczyć w rewii, że nie zauważa niczego podejrzanego w zachowaniu Kuby. A ten namawia ją, by szukała w dyskotekach dziewczyn, które może ze sobą zabrać.

Gdzie zaprowadzi ją ta łatwowierność?

GW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje