Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9146
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaręczyny w "Klanie" i "M jak miłość"!

Szczęśliwe chwile czekają Grażynkę z "Klanu" i Annę z "M jak miłość". Wyznania dozgonnej miłości zakłócą tragiczne wydarzenia. Czy oświadczyny zakończą się happy endem?


Reklama


Poważne deklaracje, pocałunki i prezenty... Kiedy zaręczynowy pierścionek lśni na palcu kobiety, radości nie ma końca. Jednak bohaterki "Klanu" i "M jak miłość" przekonają się, że równowaga w przyrodzie musi być zachowana... Ich szczęście szybko zmąci zazdrość, zemsta oraz walka o życie!

Przekonał do siebie MaćkaLeopold wiedział, że musi przekonać do siebie Maćka (Piotr Swend), by móc budować szczęście z Grażynką. Dzięki fortelowi i pomocy Kasi (Julia Królikowska), uda mu się znaleźć nić porozumienia z synem ukochanej. Maciek przyzna siostrze, że w końcu nawet polubił Leopolda.

Kiedy podczas imieninowej kolacji, na którą Lubiczowa zaprosiła nowego partnera, Leopold ze wsparciem Maćka publicznie zapyta Grażynkę, czy zostanie jego żoną, kobieta nie będzie posiadała się ze szczęścia i oczywiście powie "tak"! Na drugi dzień postanowi poinformować o tym Arkadiusza (Daniel Olbrychski). Kiedy zdecyduje się do niego zadzwonić z dobrą nowiną, dowie się, że jego córka... próbowała popełnić samobójstwo! 

Niebezpieczna intryga

Tymczasem w Siedlisku trwają przygotowania do walentynek. Adam, który początkowo chciał tylko zaprosić Annę na koncert, zdecyduje się poprosić ją o rękę! Zazdrosny Rafał, który od kilku miesięcy jest zakochany w Annie, będzie obserwował romantyczną schadzkę kochanków i straci cierpliwość. Postanowi pozbyć się Wernera z życia ukochanej raz na zawsze. W tym celu uszkodzi przewód w aucie prawnika, mając nadzieję, że ten zginie na drodze.

Niestety, nie przewidział, że Anna pojedzie do Warszawy razem z nim! Zakochani będą mieli poważny wypadek, karetka zabierze ich do szpitala. Kiedy wyciągną Annę z rozbitego auta, kobieta będzie pytała tylko o Adama. Czy zemsta zazdrosnego Rafała zbierze swoje śmiercionośne żniwo? 

NHL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje