Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9390
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zapatrzona w przystojnego karatekę

Joanna Majstrak, czyli Elka z "M jak miłość" i Paulina Bocianowska, przyjaciółka Bożenki w "Klanie", szturmem zdobywa stołeczne salony. Ostatnio na jednej z imprez pojawiła się u boku znanego karateki, Tomasza Puzona. Czy to jej nowa miłość?


Reklama

Wiele wskazuje na to, że Joanna Majstrak uległa czarowi przystojnego sportowca, do którego skrycie wzdycha wiele dziewczyn. Tomek Puzon, pięciokrotny medalista Międzynarodowych Mistrzostw Ameryki w Karate Kyokushin, najwidoczniej także nie potrafi się oprzeć urokowi młodziutkiej aktorki, bo na jednej z imprez, na którą przyszli razem, wprost nie mógł oderwać od niej oczu.

Joasia nie potwierdza oficjalnie, że ze znanym na całym świecie karateką łączy ją coś więcej niż przyjaźń, ale nie kryje, że Tomek bardzo się jej podoba.

- To fajny facet, z którym mogę porozmawiać na każdy temat, a do tego niezłe z niego ciacho - śmieje się aktorka.

Niewykluczone, że Joanna i Tomasz, których na razie łączy po prostu ogromna sympatia, zakochają się w sobie i zapragną szukać szczęścia we dwoje.

- Najważniejsza w życiu jest miłość - powiedziała kiedyś Joanna, dodając, że bardzo chciałaby się zakochać w odpowiedzialnym, czułym i silnym mężczyźnie.

Tomek Puzon z pewnością bliski jest jej ideałowi mężczyzny. Nie jest bohaterem skandali, bardzo poważnie podchodzi do życia, a dla swojej wyśnionej dziewczyny gotów jest - jak żartuje - skoczyć w ogień.

Joanna jest pod wielkim wrażeniem Tomka. Na razie dość ostrożnie podchodzi do znajomości z nim, ale jest gotowa zaryzykować i dać się ponieść uczuciom... Kto wie, może jesteśmy świadkami narodzin wielkiej miłości?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Joanna Majstrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje