Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaliczyła dwie imprezy w jeden wieczór!

Ada Fijał, czyli Karolina Czerwiecka z "Klanu", to prawdziwa salonowa lwica. Ostatnio żadna związana z modą impreza nie może się obejść bez jej udziału. Zdarza się - tak jak w środę wieczorem - że aktorka bryluje na kilku stołecznych salonach!

Odkąd Ada Fijał prowadzi w stacji Polsat Cafe program "Gwiazdy na dywaniku", w którym razem z Joanną Horodyńską ocenia stylizacje, w jakich celebrytki pojawiają się na czerwonych dywanach, nie ma chwili wytchnienia. Aktorka po prostu musi... bywać!

Reklama

W środę wieczorem Ada Fijał brylowała aż na dwóch imprezach modowych w stolicy. Dokonała przy tym rzeczy wydawałoby się niemożliwej - zaledwie kwadrans zajęło jej dotarcie z jednej imprezy na drugą. W dodatku aktorka zdążyła się przebrać!

Punktualnie o godzinie 18 Ada obejrzała w jednej z galerii handlowych pokaz jesienno-zimowej kolekcji marki Marks & Spencer, szybciutko przebiegła po nowo otwartym salonie, chwilę pogawędziła z Joanną Horodyńską, pozowała do zdjęć i w mgnieniu oka znikła, by kwadrans później pojawić się na uroczystej inauguracji działalności nowego butiku Mysia 3. Kiedy zdążyła się przebrać, pozostanie jej tajemnicą!

Nową kolekcję Marks & Spencer Ada podziwiała w towarzystwie m.in. Małgorzaty Sochy, czyli Ingi Gruszewskiej z "Przyjaciółek", i Anny Wendzikowskiej, czyli Moniki Ochman z "M jak miłość". W butiku Mysia 3 spotkała się z kolei z Andżeliką Piechowiak, czyli Mirką Kwiatkowską z "M jak miłość", Magdą Modrą znaną z kilku serialowych epizodów, Marysią Góralczyk, czyli pielęgniarką Beatą Nowakowską z "Na dobre i na złe", oraz powracającą po długiej przerwie na warszawskie salony Agnieszką Perepeczko, czyli niezapomnianą Simoną z "M jak miłość".

Dwie związane z modą imprezy w jeden wieczór to dla Ady Fijał nic nadzwyczajnego. Na tym przecież, aby bywać, polega między innymi jej praca w Polsat Cafe. Najprawdopodobniej już w jednym z najbliższych odcinków "Gwiazd na dywaniku" aktorka oceni kreacje swoich koleżanek, które spotkała w środowy wieczór na pokazie Marks & Spencer oraz na otwarciu butiku Mysia 3.

Wy możecie to zrobić już teraz - w naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd i gwiazdek, jakie pojawiły się na obu imprezach.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ada Fijał | seriale | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje