Klan

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13067
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakochałam się w żonatym"

Te słowa usłyszy Ela (Barbara Bursztynowicz) z ust Małgorzaty (Edyta Jungowska). Czy Chojnicka dowie się, że chodzi o jej męża?

Przypomnijmy, że Małgorzata zaproponowała Jerzemu (Andrzej Grabarczyk), czyli mężowi swojej przyjaciółki, ucieczkę od codzienności w jej ramiona. Chojnicki nie wyraził zainteresowania jej propozycją. Wręcz przeciwnie - był zszokowany i mocno zniesmaczony.

Tymczasem Małgorzata umówi się na gimnastykę z Elżbietą. Ujawniamy, że panie spotkają się w 2172. odcinku "Klanu" (emisja w piątek 25 listopada). Małgorzata zwierzy się Elżbiecie, że zakochała się w żonatym mężczyźnie. Niestety, on nie zwraca na nią uwagi. Być może dlatego, że jest uczciwy wobec żony, ale bardziej pewnie dlatego, że ona już tak nie pociąga mężczyzn jak dawniej.

Reklama

Elżbieta nabierze podejrzeń, że chodzi o Oskara (Piotr Seweryński), brata Jerzego, od którego Małgorzata wynajmuje aktualnie dom.

Jak się skończy miłość Małgorzaty do Jerzego?

Czy narazi to na szwank jej przyjaźń z Elżbietą?

Czytaj także:

Propozycja Małgorzaty: "Podaruj sobie chwilę zapomnienia ze mną"

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy