Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10113
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zachwyciła znawców opery!

Odkąd Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", spotyka się z Mariuszem Trelińskim, często spotkać ją można w Teatrze Wielkim, którego dyrektorem artystycznym jest jej ukochany. Piękna tancerka nie tylko bywa na premierach, ale też występuje w operach reżyserowanych przez Trelińskiego!


"Latający Holender" Richarda Wagnera to druga - po "Traviacie" Verdiego - opera w Teatrze Wielkim z gościnnym udziałem gwiazdy "Klanu". Od udziału pięknej tancerki w wyreżyserowanej przez dyrektora Opery Narodowej w 2010 roku "Traviacie" zaczęła się wielka miłość Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego. Edyta tak bardzo zafascynowała się operą, że zaczęła bywać na wszystkich premierach Teatru Wielkiego i bez wahania zgodziła się przyjąć rolę w najnowszej inscenizacji swojego partnera życiowego. W "Latającym Holendrze" po raz kolejny dowodzi, że taniec jest jej największą pasją!

Reklama

Po premierowym pokazie opery Wagnera, który odbył się w piątek, Edyta Herbuś pojawiła się w kuluarach Opery Narodowej w towarzystwie Mariusza Trelińskiego i jego syna, Piotra. Wszyscy goście galowej premiery zgodnie orzekli, że jej taniec w smugach deszczu był pełen pasji i bardzo uatrakcyjnił przedstawienie. Zwracano uwagę nie tylko na urodę gwiazdy, ale też na jej talent taneczny i profesjonalizm. Edyta bardzo długo przygotowywała się do występu w "Latającym Holendrze". Nie chciała zawieść ukochanego. Pragnęła udowodnić tym wszystkim, którzy sceptycznie podchodzą do jej udziału w operach Trelińskiego, że potrafi znaleźć się nie tylko przed kamerą i na turniejowych parkietach, ale też na wielkiej scenie.

Po przedstawieniu Edytą zachwycali się znawcy opery, przedstawiciele świata wielkiej polityki przybyli na spektakl oraz zasiadające tego wieczora na widowni gwiazdy: Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", Magdalena Boczarska i Antoni Pawlicki, czyli Karolina Osmańska i Janek Markiewicz z "Czasu honoru", Grażyna Szapołowska, czyli Urszula Podhorecka z "Rezydencji", oraz Stanisław Mikulski, czyli niezapomniany Hans Kloss z kultowej "Stawki większej niż życie".

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z prób do "Latającego Holendra" i fotorelację z galowej premiery opery.

 

 


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | "Latający Holender" | Mariusz Treliński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje