Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9241
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z seriali do... teledysku!

Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", i Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", uwielbiają zawodowe wyzwania! Ostatnio wystąpiły razem w... teledysku. Jakim?

Do współpracy przy realizacji teledysku do piosenki "It's got nothin'2 do with New York" zaprosili obie aktorki muzycy z zespołu Bliss. Dla Marii i Andżeliki praca w tego typu produkcji nie była niczym nowym. Marysię widzieliśmy już w klipie promującym debiutancką płytę Michała Kaczmarka, Andżelika także ma za sobą rólkę w teledysku.

Reklama

- Kiedyś wcieliłam się w postać panienki lekkich obyczajów, a tu - w klipie grupy Bliss - gram pierwszą dziewczynę bohatera, która staje się tą... drugą - śmieje się Andżelika.

- Nie chcę zdradzać fabuły teledysku, ale zapewniam, że jest naprawdę świetny - dodaje Maria.

Obie aktorki ciężko pracowały na planie przez dwa dni zdjęciowe w Piotrkowie Trybunalskim i w Warszawie. Efekt zobaczymy już za kilka dni, kiedy to teledysk pojawi się w telewizji i w internecie.

Podczas pracy przy produkcji klipu Maria i Andżelika miały okazję poznać Nicole Saletę, córkę znanego sportowca i popularnej modelki. Nicole od roku uczy się grać na gitarze i zawsze marzyła, by zagrać w teledysku. Zespół Bliss spełnił jej marzenie i zaprosił do współpracy.

Maria Niklińska i Andżelika Piechowiak przyznają, że są pod wielkim urokiem Nicole.

- To utalentowana i niezwykle sympatyczna dziewczyna - mówią.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Maria Niklińska | Andżelika Piechowiak | M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje