Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 7088
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z "Klanu" do "Tańca z gwiazdami"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu", najprawdopodobniej pojawi się jesienią na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Będzie trzecią osobą grającą od samego początku w najdłużej emitowanej polskiej telenoweli, która stanie do walki o Kryształową Kulę.


Reklama

Pierwszą gwiazdą z oryginalnej obsady "Klanu", która odważyła się zaprezentować swe umiejętności taneczne w programie "Taniec z gwiazdami", był Tomasz Stockinger, czyli serialowy doktor Paweł Lubicz. Aktor wystąpił wiosną 2006 roku w 3. edycji show, a kroków tanga, walca, rumby i cza-czy uczyła go Blanka Winiarska. Choć Tomasz Stockinger prezentował się na parkiecie niezwykle elegancko, bardzo szybko musiał pożegnać się z marzeniami o Kryształowej Kuli - odpadł już w 3. odcinku zajmując 9. miejsce.

Pół roku później jedną z gwiazd 4. edycji "Tańca" była Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz, której partnerował Piotr Kiszka. Los Kai w programie był identyczny jak jej serialowego ojca - również opuściła program w 3. odcinku i również zajęła 9. miejsce.

Prosto z "Klanu" na parkiet 12. edycji "Tańca z gwiazdami" trafili też: Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska, i Marcin Kwaśny, czyli Rafał Woźniacki. Marysia zajęła 6. miejsce, Marcin uplasował się na 10. pozycji.

Producenci "Tańca z gwiazdami" (ci, który realizowali show dla TVN) nie kryli, że przed każdą edycją proponowali udział w programie Piotrowi Cyrwusowi, czyli nieodżałowanemu Ryszardowi Lubiczowi. Bez skutku... W 15. edycji, której emisję Telewizja Polsat rozpocznie tuż po wakacjach, zobaczymy za to najprawdopodobniej... wdowę po Ryśku, Grażynkę Lubicz. Wcielająca się w nią Małgorzata Ostrowska-Królikowska potwierdziła już, że została zaproszona do występów na parkiecie i zapewne to zaproszenie przyjmie.

Twórcy "Klanu" nie mają nic przeciwko, by aktorzy grający w serialu stawali do walki o Kryształową Kulę. Sami przecież "wypatrzyli" na parkiecie "Tańca z gwiazdami" Edytę Herbuś, która doskonale sprawdza się już od kilku lat w roli Marty Orłowskiej. Poza tym do obsady "Klanu" dołączyli: tuż po zwycięstwie w 5 edycji show - Krzysztof Tyniec, czyli Krzysztof Bąk, oraz uczestniczka 4. edycji Magdalena Wójcik, czyli Beata Borecka.


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje