Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z "Klanu" do "Komisarza Aleksa"

12-letni Filip Turkiewicz, czyli Antek Chojnicki z "Klanu", pojawi się w gościnnej roli w jednym z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa". Zagra Bartka Roguskiego - chłopca z zamożnego domu, który będzie musiał stawić czoła porywaczom...

Bartek Roguski, bramkarz w młodzieżowej drużynie hokejowej, ma wszystko, o czym marzą chłopcy w jego wieku, ale nie jest szczęśliwy. W przeddzień swoich urodzin myśli tylko o tym, co zrobić, by jego rodzice znowu zaczęli się kochać... Nie może pogodzić się z ich rozwodem.

Reklama

Wpada na pomysł, że w czasie przerwy w treningu wymknie się z hali sportowej i pojedzie do taty, aby przekonać go do powrotu do domu. Aby nikt nie zauważył jego nieobecności, poprosi o pomoc swego najlepszego kumpla - Damiana (Aleksander Stefański).

Da koledze swoją maskę bramkarza, a sam pojedzie do ojca. Nie będzie sobie zdawał sprawy, że jest celem... gangsterów, którzy chcą porwać go dla milionowego okupu właśnie wtedy, gdy wymknie się z lodowiska. Zamiast niego uprowadzony zostanie Damian. W masce bramkarza chłopak niczym nie różni się przecież od Bartka!

Po rozmowie z tatą Bartek wróci do hali i zorientuje się, że stało się coś złego. Na miejscu będą już komisarz Bromski (Jakub Wesołowski), Lucyna (Magdalena Walach) i Alex. Chłopak ruszy śladami uprowadzonego przyjaciela i przypadkowo trafi do miejsca, w którym Damian został uwięziony. Tymczasem gangsterzy zorientują się, że porwali nie tego dzieciaka...

Filip Turkiewicz od dwóch lat wciela się w "Klanie" w Antka Chojnickiego - jednego z synów bliźniaków Kingi Kuczyńskiej i Michała Chojnickiego (Katarzyna Tlałka i Daniel Zawadzki). Bartek Roguski w "Komisarzu Aleksie" to jego druga rola. Grający jego przyjaciela Daniela Aleksander Stefański ma z kolei na swoim koncie role w filmie "Wymyk" i serialu "Barwy szczęścia", w którym wciela się w Adriana, podopiecznego domu dziecka w Blaszkach. Obaj chłopcy są utalentowanymi młodymi aktorami i na planie "Komisarza Aleksa" zachowywali się jak prawdziwi profesjonaliści.

Odcinek serialu z ich udziałem zobaczymy na antenie TVP 1 wiosną. Przypominamy, że "Komisarz Alex" nominowany jest do tegorocznej Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Serial Tygodniowy Roku. Aby zagłosować, wystarczy wysłać sms-a o treści TK.D1 na numer 7265. Głosowanie potrwa do 28 lutego.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Filip Turkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje