Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9884
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wystartuje w triathlonie!

Marcin Kwaśny, czyli Rafał Woźniacki z "Klanu", rozpoczął intensywne treningi, by jak najlepiej przygotować się do udziału w Otwartych Mistrzostwach Polski Aktorów i Dziennikarzy w... triathlonie, w których zamierza wystartować w czerwcu.

Triathlon to dyscyplina wymagająca od uprawiających ją zawodników ogromnej sprawności i wytrzymałości. Aby dobrze przygotować się do startu, trzeba długo i intensywnie trenować pływanie, jazdę na rowerze i bieganie. Wie o tym Marcin Kwaśny - jeden z pierwszych aktorów, którzy zgłosili swój udział w tegorocznych Otwartych Mistrzostwach Polski Aktorów i Dziennikarzy w triathlonie.

Wiadomo już, że serialowy Rafał Woźniacki z "Klanu" spotka się za niespełna dwa miesiące w Suszu, gdzie odbędą się zawody, m.in. z Tomaszem Karolakiem, czyli Ludwikiem Boskim z "rodzinki.pl", Piotrem Adamczykiem, czyli Andrzejem Zawadzkim z "Przepisu na życie", Bartłomiejem Topą, czyli Jackiem Wrzesińskim z "Głębokiej wody", i... Magdaleną Boczarską, czyli Karoliną Osmańską z "Czasu honoru".

Do udziału w mistrzostwach namówił Marcina Kwaśnego kolega - Jacek Sobucki, który już po raz kolejny podjął się organizacji zawodów triathlonowych z udziałem gwiazd.

Reklama

- Nie byłem przekonany do startu, ale pod wpływem Jacka postanowiłem spróbować swoich sił i rozpocząłem przygotowania do mistrzostw pod okiem trenera Macieja Tereszkiewicza - mówi aktor.

Podczas treningów Marcin Kwaśny skupia się przede wszystkim na ćwiczeniach koordynacyjnych, które zapewnić mu mają świetną kondycję niezbędną do tego, by ukończyć morderczy wyścig.

- Nie chodzi mi tylko o to, by stanąć na podium. Przygotowania do startu w triathlonie to dla mnie przede wszystkim walka z samym sobą, walka z własnymi słabościami - mówi Marcin, który od pewnego czasu codziennie biega i jeździ na rowerze oraz regularnie odwiedza siłownię.

- Przeszedłem też na specjalną dietę - dodaje aktor.

W tym roku gwiazdy, które zdecydują się na udział w  Otwartych Mistrzostwach Polski Aktorów i Dziennikarzy w triathlonie, będą mogły sprawdzić się na dwóch dystansach: długim (3 km pływania, 80 km jazdy na rowerze, 20 km biegu) oraz sprinterskim (0,75 km pływania, 20 km jazdy na rowerze, 5 km biegu). Zawody odbędą się w dniach 21-23 czerwca w Suszu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Marcin Kwaśny | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje