Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wigilia w "Klanie": Rodzinne spotkanie

Przez cały dzień Jerzy (Andrzej Grabarczyk) i Michał (Daniel Zawadzki) przygotowywać będą niespodziankę dla gości, którzy zapowiedzieli swój udział w rodzinnej wigilii na Sadybie.


Reklama


Jak co roku, niemal wszyscy członkowie klanu Lubiczów zasiądą do wigilijnej wieczerzy w domu Elżbiety i Jerzego Chojnickich (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk). W przygotowaniach do uroczystej kolacji pomogą gospodyni córka Beata (Magdalena Wójcik) i synowa Zyta (Magdalena Stam). Zapach przepysznych dań roznosić się będzie po całym domu... W czasie, kiedy panie szykować będą potrawy, jakie znajdą się wieczorem na stole, Jerzy i Michał zajmą się dekorowaniem willi na Sadybie kolorowymi światełkami...

- Tyle razy mówiłem, żeby lampki pakować rozplątane... Jak człowiek rozbiera choinkę, to ma więcej czasu, niż kiedy ubiera - denerwować się będzie Jerzy, nie mogąc poradzić sobie z plątaniną kabli.

- Jeśli, ty, ojciec, do mnie pijesz z tym plątaniem, to informuję, że wszystko wyjąłem z pudła na zabawki w idealnym porządku, ale zacząłeś w tym grzebać! No i są efekty! - powie Michał zaczepnie, ale ojciec zignoruje jego komentarz.

Jerzy nie będzie jednak w stanie powstrzymać się od złośliwości, gdy w drzwiach zobaczy Krzysztofa (Krzysztof Tyniec), którego w dodatku Ela poprosi o pomoc w ubieraniu choinki. Na szczęście tym razem nie dojdzie do spięcia pomiędzy mężczyznami.

Kiedy wreszcie nad willą Chojnickich rozbłyśnie pierwsza gwiazdka, a cała rodzina podzieli się opłatkiem i życzeniami, Jerzy zaprosi wszystkich na zewnątrz.

- Jesteśmy szczęśliwi, że możemy się z wami spotkać w ten świąteczny wieczór - powie do zgromadzonych przed domem najbliższych i da Michałowi znak, że może już włączyć imponującą iluminację świetlną, nad którą pracowali niemal przez cały dzień.

- Boże Narodzenie to czas szczególny, czas jedności, miłości, nadziei i pojednania... To czas, kiedy chcemy być razem. Życzę wam i sobie, abyśmy jak najdłużej czas ten zachowali w naszych sercach - doda Chojnicki i zaintonuje kolędę, do śpiewania której po chwili przyłączą się wszyscy...

Na podwójny (2520-2521) świąteczny odcinek "Klanu" TVP1 zaprasza 24 grudnia o godzinie 17.25.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje