Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wigilia w "Klanie": Ola dowie się, kto jest jej prześladowcą!

Kiedy w wigilijne przedpołudnie Kamila (Michalina Robakiewicz) odwiedzi Norberta (Jakub Świderski), przypadkowo znajdzie w jego mieszkaniu niewielkie pudełeczko ze złotym łańcuszkiem i przywieszką w kształcie serca. Będzie pewna, że to prezent gwiazdkowy dla niej... Dwie godziny później Ola (Kaja Paschalska) odbierze od kuriera przesyłkę od anonimowego nadawcy. Znajdzie w niej... złoty łańcuszek z przywieszką!


Reklama


- Nasz stalker się stara - powie zdenerwowanej Oli Rafał (Marcin Kwaśny), ale jego żart wcale nie uspokoi dziewczyny nękanej od pewnego czasu przez tajemniczego prześladowcę.

Wieczorem w domu na Sadybie Kamila z niecierpliwością czekać będzie na moment, gdy Norbert podaruje jej łańcuszek, który widziała w jego mieszkaniu. Gdy ukochany podejdzie do niej i wręczy niewielką paczuszkę, nie będzie miała najmniejszych wątpliwości, co w niej znajdzie. Zawartość pudełeczka bardzo ją jednak zaskoczy! Zamiast spodziewanego łańcuszka z przywieszką dostanie bowiem bransoletkę z koralików.

- Ładna... A przy okazji, możesz mi powiedzieć dla kogo kupiłeś złoty łańcuszek z przywieszką? Ten, który znalazłam schowany w twojej szafie? - zapyta Norberta, nie kryjąc, że jest zawiedziona i poirytowana.

- Nie wiem, o czym mówisz. To jakieś nieporozumienie! - usłyszy w odpowiedzi.

W pewnej chwili do rozmowy Kamili i Norberta niespodziewanie włączy się stojąca opodal Ola.

- Złoty łańcuszek? Ty mi go przysłałeś? - spyta patrząc z niedowierzaniem na swego byłego chłopaka.

Norbert, choć będzie się starał zachować kamienną twarz, nie wytrzyma napięcia.

- Olu, ja nie mogę o tobie zapomnieć - wyzna Lubiczównie, która w tym samym momencie zrozumie, że to właśnie on jest jej prześladowcą!

Na podwójny (2520-2521) świąteczny odcinek "Klanu" TVP1 zaprasza 24 grudnia o godzinie 17.25.

Już jutro zdradzimy, jak zakończy się wizyta Pawła (Tomasz Stockinger) u Wigi (Dorota Kamińska), którą Lubicz odwiedzi w drodze na wigilijną kolację z najbliższymi.

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje