Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wigilia w "Klanie": Barbara dostanie cios prosto w serce!

Tej wigilii Barbara (Aldona Orman) nie zapomni do końca życia! Choć poświęci wiele czasu na przygotowanie uroczystej kolacji i udekorowanie domu, nie będzie umiała w pełni cieszyć się świąteczną atmosferą ze względu na obecność Beaty (Magdalana Wójcik), która zasiądzie przy wigilijnym stole w domu Rafalskiego obok niej i Piotra (Jacek Borkowski)...


Reklama- Doskonale rozumiem, że musisz z nią utrzymywać kontakt. W końcu jest matką Jaśka - stwierdzi Barbara, nie dopuszczając do głosu Piotra, który będzie chciał powiedzieć jej przed wigilią coś bardzo ważnego na temat Beaty.

- Nie lubię niedomówień i dwuznacznych sytuacji. Uważam, że między nami, po tylu latach... nie ma podstaw do ukrywania czegokolwiek... - Piotr będzie jednak nalegał na rozmowę, ale Barbara zignoruje go i zajmie się ostatnimi przygotowaniami do wigilii.

To, o czym tak bardzo Rafalski chciał porozmawiać z Barbarą, wyjdzie na jaw dopiero podczas kolacji, kiedy Jaś (Paweł Grządziel) i Pedro (Antek Sokolski) wstaną już od stołu i zostawią dorosłych samych. W pewnej chwili Beata powie, że ma dość życia w zakłamaniu...

- Ale o czym pani mówi? - zapyta ją Barbara przeczuwając, że za moment usłyszy coś bardzo niepokojącego, ale nie przypuszczając, że słowa, które padną z ust Beaty, będą dla niej prawdziwym ciosem.

Choć Rafalski będzie chciał za wszelką cenę powstrzymać matkę Jasia przed ujawnieniem całej prawdy o tym, co ich łączy, nie uda mu się w porę przerwać Beacie.

- Piotr i ja wróciliśmy do siebie i postanowiliśmy być rodziną - usłyszy Barbara i w tym samym momencie cały jej świat po prostu runie w gruzach.

Zdruzgotana wyznaniem rywalki Basia przeżyje szok...

Na podwójny (2520-2521) świąteczny odcinek "Klanu" TVP1 zaprasza 24 grudnia o godzinie 17.25.

Już jutro zdradzimy, w jaki sposób podczas wigilii na Sadybie Ola (Kaja Paschalska) odkryje, kto jest jej prześladowcą.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje