Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10475
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wiemy, jak skończy się "Klan"!

To już pewne. Najdłuższa telenowela w Polsce nie wróci na ekrany jesienią. W końcu czerwca zostanie wyemitowany ostatni odcinek "Klanu". Tylko nam udało się dowiedzieć, jaki będzie finał!

- Czeka nas spektakularne zakończenie, którego nikt się nie spodziewa - powiedziała nam osoba z produkcji. - Będzie ślub i... śmierć! Nie możemy jednak zdradzać, kto zginie, wszystko wyjaśni się tuż przed wakacjami - dodała.

Reklama

Pewne jest, że finałowy odcinek będzie pokazywał ślub dr. Lubicza i Wigi, na którym zgromadzą się wszyscy bohaterowie. Przed kościołem będzie panował radosny gwar, a córki Lubicza postanowią przygotować dla niego niespodziankę w postaci lampionów, które młodzi po mszy puszczą w niebo.

Niestety, sielankę przerwie przybycie siostrzeńca Lubicza - Daniela. Przywódca groźnej sekty "Dzieci Słońca" pojawi się uzbrojony po zęby i sterroryzuje swoją matkę, która stanie się jego zakładniczką. Okaże się, że Ross jest powiązany z grupą terrorystów, która od dawana planowała zamach.

Co wydarzy się dalej? Kto ujdzie z życiem, a kto stanie się ofiarą psychopatycznego mordercy? Tego dowiemy się w czerwcu!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje