Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10242
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W święta została babcią!

Danuta Kowalska, czyli Danuta Bukowska z "Klanu", do końca życia zapamięta minione święta. Dlaczego?


Reklama

W Wielką Niedzielę wieczorem Danuta Kowalska podzieliła się z fanami i znajomymi swoim wielkim szczęściem. "Zostałam dzisiaj babcią!" - napisała aktorka na swojej stronie internetowej. "Amelia przyszła na świat o 17.30 w szpitalu Św. Zofii. Jest śliczna!" - dodała w poście skierowanym do przyjaciół. Niespełna rok temu, 18 czerwca, Danuta Kowalska bawiła się na weselu swojego jedynego syna, Krzysztofa. Cieszyła się z jego szczęścia, gdy przysięgał miłość i wierność  pochodzącej z Indonezji egzotycznej piękności, Krisnawati. Nie kryła wtedy, że bardzo by się ucieszyła, gdyby nie musiała długo czekać na wnuczkę lub wnuka. W Wielką Niedzielę spełniło się jej wielkie marzenie. Na świat przyszła zdrowa i śliczna dziewczynka, Amelia Jasmin.

Szczęśliwy tato, Krzysztof, jest synem Danuty Kowalskiej i Bogdana Dragowskiego, zmarłego tragicznie w 2006 roku rajdowca. Dla aktorki Krzysztof zawsze był oczkiem w głowie i największą dumą. Cieszyła się bardzo, że spotkał swoją drugą połówkę i założył rodzinę, a synową pokochała jak własną córkę. Gdy dowiedziała się, że zostanie babcią, nie potrafiła powstrzymać łez wzruszenia...

Dziś nie może się już doczekać, gdy Krisnawati i Amelka wyjdą ze szpitala i wrócą do domu, w którym na maluszka czeka już pięknie urządzony pokoik.

 

 

 

 


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Danuta Kowalska | Klan | Danuta Kowalska babcią

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje