Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8871
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​To Halszka odpowiada za śmierć Ryśka!

Wynajęty przez Monikę (Iza Trojanowska) Bogdan (Marcin Troński) okaże się znakomitym detektywem. Wydobędzie ze szpitala nagranie z kamery przemysłowej, na którym będzie widać twarz kobiety współwinnej śmierci Ryszarda (Piotr Cyrwus)!Zdradzamy, że w 2261. odcinku „Klanu” (emisja w czwartek 29 marca) Bogdan dostarczy Monice obiecane nagranie z kamery przemysłowej ze szpitala. Razem obejrzą materiał na laptopie Gabrieli (Laura Łącz). Detektyw zapewni, że kolega fotografik ma lepszy sprzęt i u niego na pewno zobaczą więcej szczegółów.

Reklama

Monika zaproponuje, żeby zabrać do niego Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), która będzie w stanie rozpoznać osoby związane z zeszłorocznym procesem Rysia.


Grażyna dokładnie obejrzy nagrania z kamery przemysłowej, ale – niestety - nikogo nie rozpozna. Za to Monika zauważy na zdjęciach kobietę, której twarz wyda jej się znajoma.


- To Halszka (Jolanta Mrotek)! - krzyknie. -  Moja była pracownica! Ta sama, która wiele lat temu okradła mój butik, pamiętasz?


Bogdan przyzna Monice rację. Teraz muszą zgłosić ten fakt policji, a następnie przystąpić do poszukiwań Halszki...


Czy detektyw Bogdan odnajdzie Halszkę i jej wspólnika? Czy złodzieje odpowiedzą za śmierć Ryszarda?

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Śmierć Rysia z Klanu | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje