Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8775
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Też chciała odejść z "Klanu"?!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od 16 lat gra Grażynkę w serialu "Klan". To stabilna, pewna praca. Ale po śmierci Ryśka wszystko zaczęło się sypać...


Reklama


Małgorzata Ostrowska- Królikowska lubi i szanuje swoją pracę. Nic dziwnego, w końcu już 16 lat wciela się w postać Grażynki Lubicz. Aktorka przyznaje jednak, że po tym jak Piotr Cyrwus zdecydował się opuścić telenowelę, ona też chciała to zrobić!

- Miałam trudny czas po śmierci mojego serialowego męża Rysia. Codzienne zdjęcia i emocjonalne sceny dużo mnie kosztowały. Wtedy trochę się pogubiłam - przyznaje aktorka w wywiadzie dla miesięcznika "Dobre rady".

Na szczęście Grażynka szybko się opanowała. W końcu gdyby nie praca na planie serialu, dość trudno byłoby jej utrzymać liczną rodzinę, na którą składa się aż pięcioro dzieci.

- Dość szybko się zorientowałam, że coś w moim życiu jest nie tak. Po dzieciach, które przestały się do mnie zwracać w różnych sprawach - mówi gwiazda. - To był sygnał, że nie dawałam im tyle uwagi, co zawsze. A ja lubię nad wszystkim czuwać. I nagle nie ma prawdziwego kontaktu z najbliższymi.

Na szczęście Małgorzata Ostrowska-Królikowska szybko otrząsnęła się po "stracie" Ryśka. Zwłaszcza, że producenci serialu przygotowali dla niej wiele ciekawych scen do zagrania, w których partneruje jej sam Daniel Olbrychski!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje