Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10248
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Tak" na srebrne wesele!

25 lat po ślubie znana i lubiana aktorska para, Maja Barełkowska ("Majka") i Piotr Cyrwus ("Klan"), odnowiła przysięgę małżeńską!

Na tle polskiego show-biznesu 48-letnia Maja Barełkowska i 49-letni Piotr Cyrwus stanowią wyjątek. Pełne zrozumienie i zero skandali, choć nie ukrywają, że ich związek był pełen wzlotów i upadków. Szczęśliwie udało im się pokonać wszystkie zakręty. Pewnie dlatego, że oboje uważają, iż w życiu najważniejsza jest miłość. Bardzo dużo ze sobą rozmawiają i wciąż wzajemnie siebie zaskakują. Od początku łączy ich zamiłowanie do sztuki i poezji. Przez długie lata pracowali w tych samych teatrach. Dziś Piotr Cyrwus jest wolnym strzelcem i gra Ryszarda Lubicza w "Klanie". Natomiast Maja Barełkowska jest aktorką Teatru Ludowego w Krakowie i pracuje na planie serialu "Majka". Ich miejscem na ziemi jest dom w Krakowie. Od dwóch lat mają też mieszkanie w Warszawie.

Reklama

Studiowali na tym samym roku w krakowskiej szkole teatralnej. Zresztą Piotr zwrócił uwagę na Maję już podczas egzaminów wstępnych - była pierwsza na liście przyjętych. Ale bynajmniej nie połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Na początku byli przyjaciółmi i nawet zwierzali się sobie z uczuciowych sekretów. Aż w końcu któregoś dnia - zupełnie niespodziewanie - olśniło ich, że nie mają przed sobą żadnych, ale to żadnych tajemnic i chcą razem przejść przez życie.

Nawet się nie obejrzeli, jak właśnie minęło 25 lat od ich ślubu. Pobrali się w jednym z kościołów w Poznaniu, bo tam wychowała się Maja. Piotr z kolei pochodzi z Waksmundu pod Nowym Targiem. Na wesele do Wielkopolski przyjechał cały autokar górali, którzy do tego stopnia przypadli rodzinie panny młodej, że zabawa trwała dwa dni i dwie noce.

Gdy ostatnio Maja i Piotr wpadli na pomysł, by - z okazji srebrnych godów - odnowić przysięgę małżeńską, nie mieli najmniejszych wątpliwości, że zrobią to w tej samej świątyni, w której po raz pierwszy obiecali sobie dozgonną miłość.

- Podczas odnawiania uroczystej przysięgi czułem się bardzo wzruszony - przyznał Piotr Cyrwus w jednym z wywiadów.

- Może nawet bardziej niż wtedy, gdy stanęliśmy przed ołtarzem pierwszy raz?...

Maja i Piotr mają trójkę dorosłych już dzieci. Córka Anna Maria poszła w ślady swoich sławnych rodziców i aktualnie uczy się w szkole teatralnej w Krakowie. Jest bardzo ambitna i za wszelką cenę pragnie zaistnieć jako aktorka dzięki własnej pracy i talentowi, bez podpierania się popularnością mamy i taty. Starszy syn Łukasz studiuje politologię, a jednocześnie prowadzi firmę promującą spektakle Piotra Cyrwusa. Młodszy Mateusz zaś studiuje animację komputerową i aktualnie przebywa na praktyce w Studiu Filmowym w Santa Monica.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje