Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10323
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szkoła uczuć u Lubiczów

Wkrótce Agata Wilczyńska (Maria Niklińska) zaobserwuje u siebie niepokojące objawy. Szybko pobiegnie do apteki. Co wykaże domowy test ciążowy?

Zdradzamy, że test, który Agata zrobi sobie w 2394. odcinku "Klanu" (emisja w czwartek 31 stycznia), potwierdzi, że architektka spodziewa się dziecka.

Reklama

- Jestem w ciąży! - oznajmi Jackowi Boreckiemu (Tomasz Bednarek), gdy ten wróci z pracy.

Na pytanie ukochanej, czy cieszy się z dobrej nowiny, Borecki odpowie twierdząco, lecz jego mina będzie mówiła coś zupełnie odwrotnego...

Przypomnijmy, że sama Agata jeszcze niedawno poważnie zastanawiała się nad zakończeniem związku z Jackiem, bo dowiedziała się, że wielokrotnie zdradzał swoją żonę Beatę (Dorota Naruszewicz). Barbara Milecka (Aldona Orman) była tylko jedną z wielu kochanek w jego życiu. Nic więc dziwnego, że świadomość tego wywołała u Agaty szok. Zrozumiała, że Jacek Borecki nie jest taki, jakim go widziała. Daleko mu do ideału...

Kolacja ze śniadaniem

Tymczasem Agnieszka Lubicz (Paulina Holtz) zdecyduje się zrobić krok do przodu w swojej znajomości z Januszem (Michał Lesień). W tym celu zawiezie córeczkę Zosię (Amelia Malesa) na noc do dziadków. Zrobi to pod pretekstem zebrania fundacji ekologicznej, które rzekomo ma przeciągnąć się do późnych godzin. W czasie "obrad" ona i Janusz skonsumują w końcu swój związek. Uroczysta kolacja tych dwojga zakończy się śniadaniem, które szarmancki Janusz przyniesie Adze do łóżka. Od tej chwili oficjalnie zostaną parą.

Serce w rozterce

Natomiast siostra Agnieszki, Ola Lubicz (Kaja Paschalska) na wieść o tym, że Rafał (Marcin Kwaśny) postanowił odejść z pracy w sądzie, zdecyduje się na wyznanie mu swoich prawdziwych uczuć.

- Kocham Cię! - oznajmi. - Lecz nigdy nie odejdę od Norberta (Kuba Świderski). Nie mogę zostawić chorego człowieka na lodzie, bo to zupełnie nie jest w moim stylu.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Maria Niklińska | Tomasz Bednarek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje