Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szkocja, rozstanie i łzy

Związek Błażeja (Maciej Chorzelski) i Kamili (Michalina Robakiewicz) zawiśnie na włosku. Powód? Jego wyjazd na studia do Szkocji.Zdradzamy, że gdy w 2312. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 3 września) Kamila zapyta Błażeja o wspólne wakacje, zakłopotany Popielak odpowie, że dostał propozycję studiów w Szkocji i niedługo musi tam pojechać.  

Reklama

Efekt? Kamila obrazi się na cały świat, a szczególnie na Błażeja. Odmówi wszelkich kontaktów z nim. Nie będzie chciała nawet podejść do telefonu, gdy ten zadzwoni na Sadybę.

- Decydując się na studia w Szkocji, w ogóle o mnie nie pomyślał! - pożali się Bożence (Agnieszka Kaczorowska). Lubiczówna zasugeruje, że Kamila mogłaby przecież wyjechać do Szkocji razem z Błażejem, ale Chojnickiej ten pomysł również się nie spodoba. Zdesperowany Popielak postanowi poszukać wsparcia u Jerzego (Andrzej Grabarczyk). Poprosi go, żeby porozmawiał w jego imieniu ze swoją młodszą siostrą.

By udobruchać Chojnicką, Błażej zdobędzie się na romantyczny gest. Stanie pod oknem Kamili z gitarą i zacznie śpiewać... Dziewczyna zmięknie i w końcu zdecyduje się na spotkanie z Popielakiem.

- Postaram się jak najczęściej przyjeżdżać do Polski, a i ty możesz mnie odwiedzać w Szkocji - stwierdzi Błażej.

- Nie chcę, żebyś wyjeżdżał - poprosi Kamila.

O swoich planach wyjazdowych Błażej będzie musiał powiedzieć jeszcze opiekunom, czyli Annie (Joanna Żółkowska) i Tadeuszowi Koziełło (Andrzej Strzelecki). O ile Koziełło przyjmie tę informację ze spokojem, o tyle Surmaczowa zaleje się łzami z rozpaczy.

- Obawiam się, że stracę cię na zawsze - powie zapłakana Anna. - Iwonka też obiecywała, że wróci do kraju, a teraz nawet na wakacje tutaj nie przyjeżdża. Czy Błażej zrezygnuje z wyjazdu?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama