Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 7100
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Święta w serialach

Od lat podglądamy Boże Narodzenie u Lubiczów, kiedyś mogliśmy też wpaść na kolację do Tulczyna. Przypominamy najciekawsze odcinki świąteczne.


Reklama

W 2012 i 2013 roku AGB Nielsen Media Research przeprowadziła badania, na podstawie których okazało się, że statystyczny Polak spędza w święta przed telewizorem ponad 5 godzin dziennie, z czego połowę oglądając seriale!

Skąd to zainteresowanie? Czyżby telewizja nie konkurowała z rodzinnym przeżywaniem świąt? Wygląda na to, że nie! Można więc założyć w ciemno, że, gdy 24 grudnia TVP 1 wyemituje premierowy, tym razem podwójny odcinek specjalny "Klanu", prawdopodobnie znowu zgromadzi on przed telewizorami kilkumilionową widownię.

Dlaczego? Bo widzowie lubią podglądać, np. co znajduje się na stole wigilijnym u Lubiczów, zwłaszcza, że nie są to nigdy "atrapy", tylko przygotowane specjalnie dania. To też niepowtarzalna okazja, by przyjrzeć się tradycji, nie uczestnicząc w niej, co czasem bawi, a czasem inspiruje.

Bogata oferta

Co na pozostałych kanałach telewizyjnych? Powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki. Co ciekawe, nadal cieszą się one nieustającą popularnością! I tak, np. 25 grudnia na Polsacie o 19.30 zobaczymy specjalny odcinek "Świata według Kiepskich", o 19.55 na TVP HD świąteczną "rodzinkę. pl", o 20.00 na CC Family - "Nianię", a 26 grudnia o 16.30 na Comedy Central odc. 4 "Dwóch i pół". Wesołych Świąt!

msob

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje