Klan

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 6828
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Straci dzieci przez kochankę?

To już dziś, 7 września, Małgosia (Susaneh Nathusius) przyłapie ojca (Tomasz Bednarek) z kochanką (Maria Niklińska) w łóżku! Jak tak dalej pójdzie, Jacek straci przez Agatę dzieci!

2115. odcinek "Klanu" (emisja w środę 7 września o godz. 18.00) zapowiada się niezwykle emocjonująco! Jacek Borecki zachowa się wyjątkowo nierozsądnie. Wiedząc doskonale o tym, że Małgosia i Jaś (Paweł Grządziel) nie uporali się jeszcze ze zniknięciem swojej matki Beaty (Dorota Naruszewicz), sprowadzi na noc do domu kochankę Agatę! Której na dodatek dzieciaki nie akceptują i nie tolerują!

Reklama

Zdradzamy, że Małgosia obudzi się w środku nocy i ciężko przestraszona przyjdzie do sypialni rodziców. Gdy odkryje w łóżku ojca obcą kobietę, zacznie krzyczeć i płakać!

Właśnie tak zaczną się prawdziwe kłopoty Boreckiego. Po tym incydencie Jaś za wszelką cenę będzie chciał przeprowadzić się do swojego biologicznego ojca (Jacek Borkowski).

Natomiast Małgosia obrazi się i oświadczy, że... nie pójdzie do szkoły w obawie, że podczas jej nieobecności obca pani znów pojawi się w ich domu...

Efekt? Jaś jeszcze tego samego dnia przeniesie się do Rafalskiego. To z kolei nie spodoba się teściom Boreckiego, czyli Elżbiecie (Barbara Bursztynowicz) i Jerzemu (Andrzej Grabarczyk). Uznają oni, że Jacek nie powinien pozwolić trzynastolatkowi na podejmowanie takiej ważnej decyzji.

Za wszelką cenę będą chcieli, by Jaś i Małgosia zamieszkali z nimi na Sadybie.

Na dodatek zepsują się relacje Jacka z kochanką, która kompletnie nie zrozumie sytuacji, w jakiej się znalazł. Ubzdura sobie, że koniecznie muszą razem zamieszkać. I to już, natychmiast! Będzie rozczarowana, gdy z ust Jacka usłyszy, że moment na to nie jest najlepszy.

Zgaduj-zgadula? Czy Jacek straci Jasia i Małgosię przez kochankę? Z kim - Waszym zdaniem - powinny mieszkać dzieci po odejściu matki? Z ojcem czy z dziadkami?

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje