Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10239
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sto procent kobiecości!

Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", jest dla wielu uosobieniem kobiecości. Cieszy się ogromną sympatią widzów, którzy widzą w niej stuprocentową kobietę i idealną panią domu.

- Stuprocentowa kobieta, to - według mnie - kobieta o wielkim uroku osobistym, mająca dobry gust, styl, to kobieta elegancka i zawsze uśmiechnięta - mówi aktorka, a na pytanie, czy uważa się za wzór kobiecości, odpowiada:

Reklama

- Nie powinnam sama tego oceniać. Staram się być elegancka i radosna. Na pewno natomiast jestem kobietą konkretną. Mam dość wyraziste poglądy. Mąż twierdzi nawet, że rządzę w domu, ale to nieprawda. Jestem po prostu praktyczna.

Kobiecość to dla Barbary Bursztynowicz przede wszystkim tajemniczość.

- Kobieta zawsze powinna zostawiać miejsce na domysły, nie może pokazywać wszystkiego - twierdzi gwiazda "Klanu".

Pani Barbara, odkąd gra w "Klanie", ma zdecydowanie za mało czasu dla siebie i rodziny. Miewa wyrzuty sumienia, że nie poświęca mężowi tyle czasu, ile by chciała.

- Ale to przecież on namówił mnie, bym przyjęła rolę Elżbiety! - mówi i wspomina:

- Kiedy dostałam propozycję udziału w "Klanie", mąż powiedział mi: "Zagraj, bo nie masz gwarancji, że kiedyś jeszcze dostaniesz taką szansę." Udział w telenoweli to była wielka niewiadoma. Zaryzykowałam i dziś muszę powiedzieć, że nie żałuję, bo ta praca daje mi wiele radości.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Barbara Bursztynowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje