Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sposób na depresję

W życiu Anny Powierzy, czyli Czesi Kot-Kurzawskiej z "Klanu", zdarzały się momenty zwątpienia i... depresji. Dziś aktorka nie tylko wygląda kwitnąco, ale też świetnie się czuje.

Ania Powierza ma swój własny, sprawdzony sposób na chandrę i zły nastrój.

Reklama

- Kiedyś często miewałam depresję. Załamywałam się, gdy traciłam poczucie bezpieczeństwa, bolały mnie upokorzenia i rany zadane z premedytacją - mówi, dodając, że nauczyła się odpędzać od siebie smutek i czarne myśli.

- Jeżeli mój smutek jest mały, czytam książkę, spotykam się z przyjaciółmi, oglądam film. Ale kiedy mam poważniejszy problem, muszę się zaangażować w coś nowego i odwrócić uwagę od tego, co mnie boli. Aby nie popaść w marazm, płacz i gapienie się w sufit, co zdarzyło mi się parę razy w życiu, intensywnie się uczę, uprawiam aerobik, jeżdżę konno, pływam. Wszystko jest dobre, byle mieć jak najmniej czasu na refleksje i nieprzyjemne myśli.

Ania najbardziej boi się porażki, po której nie będzie umiała się podnieść.

- Podlegam, niestety, prawu serii. Jeśli jedna rzecz mi się nie udaje, za chwilę nie udaje się następna i następna, a na końcu okazuje się, że cały świat, który sobie misternie zbudowałam, leży w gruzach i muszę wszystko budować od początku. Mam nawet taką koncepcję, że należy spaść na samo dno i stamtąd mocno się odbić, co pozwoli wzlecieć wyżej następnym razem - wyznaje.

"Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś, ale chcesz go sobie przypomnieć? ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje