Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8881
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowy przewodnik

Nasze kompendium wiedzy o nadchodzących serialowych wydarzeniach.

Sprawdź kiedy jest emitowany twój ulubiony serial: Program TV ŚwiataSeriali.pl! KLIK!

Reklama

odc. 819 Małgosia próbuje dowiedzieć się od Sandry, czy Tomek ma romans z Agnieszką. Tymczasem Matuszewska wyznaje przyjaciółce, że jest na zabój zakochana w Szymonie i chce mu się oświadczyć. Mateusz postanawia zorganizować Hance i Markowi romantyczny wieczór.

odc. 820 Po uwolnieniu Grażyna trafia do szpitala. Paweł mówi Oli, że między nim a Eweliną do niczego nie doszło. Między Martą a Andrzejem dochodzi do awantury. Po niej Budzyński decyduje się na wyjazd do Berlina.

odc. 3 Anka zaprasza matkę na kolację. W jej trakcie informuje, że spodziewa się dziecka. Tymczasem Andrzej zbiera się na odwagę i mówi Beacie, że Anka jest z nim w ciąży.

odc. 7 Natalia stwierdza, że w domu nikt jej nie rozumie. Wkrótce dochodzi do wniosku, że, aby cokolwiek wyegzekwować od facetów, trzeba walczyć. Z pomocą przychodzi jej najlepsza przyjaciółka.

odc. 8 Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Ludwik nie ma pojęcia, co takiego chcieliby znaleźć pod choinką jego synowie. Natalia bez zająknięcia wymienia pozycje z długiej listy życzeń chłopców. Ludwik przebiera się za świętego Mikołaja. Nie wie, że chłopcy zastawiają na Mikołaja zasadzkę.

odc. 9 Ludwik zaplanował dzień pełen atrakcji dla swoich synów. Tymczasem oni najchętniej spędziliby ten czas przed telewizorem. Boskiemu udaje się w końcu namówić rodzinę na mini mecz hokejowy. Natalia próbuje różnych sztuczek, by namówić Tomka do nauki historii.

odc. 10 Boscy zmagają się z codziennymi problemami. W domu pojawia się złośliwy królik z biegunką i przyjaciel rodziny z małym dzieckiem. Na domiar złego psują się drzwi garażowe. Natalia i Ludwik zaczynają zastanawiać się nad przeprowadzką do ciepłych krajów...

odc. 4 Władek otrzymuje z rąk Marszałka Piłsudskiego order Virtuti Militari. Po krótkiej rekonwalescencji wraca do swojego garnizonu. W majątku Dąbrówka policja przeszukuje chałupy. Szukają Szczepana, który dostarczał do garnizonu komunistyczne ulotki i namawiał do buntu. Józef i Jadwiga biorą ślub.

odc. 4 Przyjaciele wybierają się do Chorwacji na ślub Leny i Piotrka. Agnieszka postanawia odejść od Krzysztofa. Do Splitu przylatuje także Marek. Namawia Kornatowską, by jak najszybciej poprosiła męża o rozwód. Piotrek poznaje Jerzego - swojego przyszłego teścia.

odc. 4 Zostaje znalezione ciało pracownicy miejscowego banku. Podczas oględzin śledczy znajdują odciśnięty na jej ciele pentagram. Podczas wizyty w domu kuzynki ofiary policjanci poznają jej wuja. Oster nawiązuje bardzo dobry kontakt z mężczyzną.

odc. 18 Aniela jest zdziwiona wizytą Lucyny. Okazuje się, że chciałaby porozmawiać z Ewą na temat testamentu. Aniela prosi Michała, by powiedział Lucynie o tym, że mieszka u niej. Ewa i Aneta spędzają wieczór w klubie.

odc. 31 W hotelu meldują się Grażyna i Aleksander. Dziewczyna dowiaduje się, że jej ukochany zamówił stolik na romantyczną kolację. Z tej okazji zaprasza wróżkę Mirandę, by przyjrzała się Olkowi i oceniła, czy warto wychodzić za niego za mąż.

odc. 56 Artur dowiaduje się, że Kuba ma poważne problemy w szkole. Gośka pomaga Sandrze znaleźć pracę. Czarek postanawiaza imponować Milewskiej.

odc. 57 Rafał spotyka się z Wandą. Wmawia jej, że Anetę i Feliksa łączy płomienny romans.Zazdrosna kobieta przyjeżdża do firmy i rzuca się z pięściami na rywalkę.

odc. 58 Wanda trafia do szpitala psychiatrycznego. Sagowscy wygrywają przetarg. Artur spotyka Tamarę, swoją dawną miłość.

odc. 59 Laura jedzie z Sabriną do agencji aktorskiej. Sabrina chce ubiegać się tam o posadę sprzątaczki. Monika jest świadkiem pocałunku Artura i Tamary.Jest wściekła.

odc. 60 Milewska wybiera się z Niną do kina. Nieoczekiwanie zjawia się tam Czarek i prosi, by została jego żoną.

odc. 102 Zespół Brennanidentyfikuje ofiarę, którejszczątki znaleziono we wnętrzumartwego rekina. W Instytuciezjawia się dr biologii morskiejCatherine Bryar i oczarowujesobą Bootha. 45 min.

odc. 103 W hotelowej pralceznaleziono zwłoki. Ślady na kościachwskazują, że ofiara wielerazy ryzykowała życie. Istniejepodejrzenie, że zamordowanyto znany biznesmen i awanturnikRichard Cole.

odc. 559 Bożena pyta Ksawerego,czy miałby coś przeciwko temu, by Alina wyjechała z nią na jakiś czas za granicę. Danuta jest świadkiem kolejnej kłótni między Rafałem i Izą.

odc. 560 Roman i Maria wracają z Włoch. Z tego powodu u Pyrków odbywa się uroczysta kolacja. Tymczasem Iwona i Alek zastanawiają się, jak powiedzieć rodzicom o tym, że planują się pobrać.

odc. 561 Malwina i Przemek odwiedzają wioskę dziecięcą. Justyna jest załamana. Po kuchennym incydencie straciła czucie w palcu i nie może grać na skrzypcach.

odc. 562 Zenek pyta Borysa, czy Justyna będzie mogła jeszcze grać. Borys waha się z odpowiedzią.Wanda prosi syna, by dał Kostkowi pracę.

odc. 1415 Ola dzwoni do Daniela.Mówi, że strasznie za nim tęskni. Dudek dostaje od wydawcy kilka egzemplarzy nowej książki, na której krytycy nie zostawiają suchej nitki.

odc. 1416 Dudka odwiedza jego dawny przyjaciel Szalej,z którym przez pewien czas mieszkał w Bieszczadach. Igor zatrudnia się na budowie. Ma to związek z pisanym przez Nowaka artykułem.

odc. 1417 Daniel dowiaduje się, że Dorota jest mężatką. Izabela musi zaakceptować, że przyjaciel Dudka z czasów młodości spędzi u nich kilka dni.

odc. 1418 Kinga sugeruje Michałowi,że jest uzależniony od giełdy. Przypomina mu, że w przeszłości stracił sporo pieniędzy.Sławek robi awanturę narzeczonej. Jej świadkiem jest Norbert.

odc. 2053 Gośka przyznaje Elżbiecie, że zazdrości jej męża.Podziwia jego temperamenti poczucie humoru. Uważa, że jest przystojny.

odc. 2054 Małgorzata umawia się telefonicznie na spotkanie z Jerzym. Bolesław prosi Gabrielę o namiary na zdolnego architekta. Planuje bowiem wybudować stadion piłkarski w Woli Tureckiej.

odc. 2055 Jerzy proponuje Eugeniuszowi wykonanie drzewa genealogicznego jego rodziny. Beata żegna się ze współpracownikami. Wieczorem Agnieszka dzwoni do Jacka. Mówi, że nie może dodzwonić się do jego żony...

odc. 2056 Do Czesi i Darka przyjeżdża z wizytą Jagoda. Od Marysi dowiedziała się, że Kurzawska otwiera punkt przedszkolny, w którym chciałaby pracować. Z pielgrzymki do Lichenia wracają Stasia z Jeremiaszem.

odc. 2057 Rysiek i Mariusz są zachwyceni Jagodą. Podobnego zdania o młodej nauczycielce z Brzezin jest Czesia.

odc. 1664 Julia otrzymuje propozycję pracy w dziale marketingu w renomowanej firmie. Wiki dowiaduje się, że poprowadzi programu, którego miała być gospodarzem

odc. 1665 Julia dziękuje Mariuszowi za to, że pomógł jej zdobyć pracę. Mężczyzna rewanżuje się jej pocałunkiem i zaprasza do siebie.

odc. 1666 Po spędzeniu nocyz Julią, Mariusz oddaje jej następnego dnia CV. Mecenas zaprasza do siebie Irkę na pojedynek na gotowanie.

odc. 1667 Proboszcz wyznacza Kubę na stanowisko nowego katechety w szkole podstawowej. Okazuje się, że przypadł młodzieży do gustu. Uczniowie nie boją się zadawać trudnych pytań, m.in. o celibat.

odc. 1668 Artur i Kuba mają zupełnie inne podejście do nauczania religii w szkole. Witold pojawia się u Irki na umówionej kolacji. Wiki zastaje ich w kłopotliwej sytuacji.

odc. 60 Ksiądz Mateusz postanawia oddać do sklejenia uszkodzony wazon. Udaje się do fabryki porcelany w Ćmielowie, gdzie obiecano mu pomoc. W fabryce spotyka nowego dyrektora. Olewicz, pod nieobecność chorego właściciela, wprowadza swoje rządy. Następnego dnia Olewicz zostaje znaleziony martwy...

odc. 11W szpitalu zostaje zainstalowana maszyna do dawkowania tabletek. Przez to Jackie nie ma skąd brać kolejnych dawek Percocetu. Zoey przez pomyłkę podaje pacjentowi,krytykowi filmowemu, złą dawkę środków przeciwbólowych. W rezultacie chory zapada w śpiączkę. Tymczasem Eddie odkrywa prawdę na temat rodziny Jackie.

odc. 1271 Związek Śmiałka i Makowskiej przechodzi kryzys. Marian nie może się pogodzić z tym, że kobieta ciągle nim dyryguje. Berenika przekazuje Anecie informacje na temat kamienicy.

odc. 1272 Mikser, w obecności Sabiny, demaskuje Aleksa. Makowska decyduje się dać Śmiałkowi więcej swobody w zarządzaniu przetwórnią.

odc. 1273 Karol zwalnia Stefani."Kaśka" namawia Pawła, by zatrudnił ją w Barbarianie. Ola zamierza wyjechać na roczne stypendium. Grzegorz jest temu przeciwny.

odc. 1274 Marek organizuje męski wieczór. Zaprasza Grzegorza i Antka. Tymczasem Śmiałek kłóci się z Makowską. Wychodzi z domu na ryby i ślad po nim ginie.

odc. 1275 Trwają poszukiwania Mariana. Emilka boi się, że coś strasznego mogło spotkać jej ojca. Anna przygotowuje Pawłowi romantyczną kolację.Z kolei Karol kończy współpracę z Izabelą.

odc. 5390 Brooke dowiaduje się, że Katie miała romans z Nickiem. Jest wstrząśnięta. Donna dziękuje Owenowi za uratowanie życia. Stephanie czuwa przy łóżku Eryka. On się budzi. Woła żonę.

odc. 5391 Nick zabiera żonę na Shady Marlin. Zamierza z nią szczerze porozmawiać. Donna i Owen zbliżają się do siebie. Uciekająca przed policją Pam dzwoni do siostry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje