Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowa alejka pamięci

W serialowym świecie niejeden bohater musiał, z takich czy innych powodów, pożegnać się z widzami.

Zapraszamy was do spaceru po naszej wirtualnej alejce wspomnień, gdzie obok siebie spoczęły serialowe gwiazdy i gwiazdki. W dniu przeznaczonym na zadumę i wspomnienie bliskich osób, być może znajdziemy pogodniejszą chwilę, by westchnąć nad  fikcyjnymi postaciami, które po prostu lubiliśmy i które wnosiły często odrobinę radości w nasze posiedzenia przed telewizorem. 

"Klan"

Reklama

Piotr Cyrwus pożegnał się z "Klanem", a grany przez niego Rysiek Lubicz stracił życie w tragicznych okolicznościach. 

"M jak miłość"

Hanka Mostowiak zmarła w wieku niespełna 36 lat. Zostawi pogrążonego w rozpaczy męża Marka oraz trójkę dzieci: Mateuszka, Natalię i Ulę. Odejście Hanki było nagłe i niespodziewanie. Ona jednak - jakby przeczuwając złośliwość losu - uporządkowała przed śmiercią wszystkie swoje sprawy.

"Barwy szczęścia"

Ksawery Rybiński przegrał walkę z nowotworem. Jego ostatnie pożegnanie nastąpiło w 970. odcinku serialu.

"Na Wspólnej"

Magda Żebrowska stanie przed trudnym wyborem: wybaczyć Igorowi skok w bok z Mają Kochanowską i wrócić do niego czy wybrać życie u boku Kazika? Obaj mężczyźni będą ze sobą ostro konkurować i zażarcie walczyć o jej względy. Igor poprosi ją o ostatnią szansę, a Kazik zaproponuje małżeństwo. Magda pożegna się jednak z życiem w wieku 27 lat. Ujawniamy, że pogrzeb Żebrowskiej zobaczymy w 1840. odcinku "Na Wspólnej" - jesienią 2013 roku. Aktualnie jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic TVN pozostaje sposób, w jaki Magda Żebrowska straci życie.


"Dwóch i pół"

Pierwszy odcinek dziewiątego sezonu serialu "Dwóch i pół" rozpoczął się od pogrzebu Charliego Harpera, który miał wpaść pod pociąg w paryskim metrze. Na ceremonii pojawiły się jego byłe partnerki oraz narzeczona, która ujawniła okoliczności jego śmierci.

"Cisza nad rozlewiskiem"

Kaśka Król z "Ciszy nad rozlewiskiem" doczekała swoich ostatnich chwil właśnie na cmentarzu. Kobieta w młodości była zakochana w mieszkającym w sąsiedztwie Czarku, często odwiedzała grób zmarłego przed laty chłopaka. Nigdy o nim nie zapomniała. Odwiedziny na cmentarzu stały się dla niej rytuałem - miała zwyczaj, siedząc na ławeczce przy grobie, rozmawiać z Czarkiem i dzielić się z nim tym wszystkim, co działo się w jej życiu i życiu jej najbliższych. Tam też zasnęła na wieki.

"Ostry dyżur"

Pogrzeb Marka Greena w serialu "ER" to klasyczna scena wyciskająca łzy z oczu. Dr Mark Greene odszedł z serii ponieważ aktor Anthony Edwards postanowił, że chce spróbować innych ról. Jego bohater zmarł na nowotwór mózgu.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama