Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8850
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serial kipiący... seksem! Jak się to robi w "Klanie"?

"Klan" to serial kipiący seksem! Miłosne trójkąty, zdrady, pełne namiętności uniesienia, skradzione pocałunki i upojne noce... Przeżyjmy jeszcze raz najgorętsze sceny z sagi rodu Lubiczów!


Reklama


Miłość i związane z nią uniesienia to jedne z najważniejszych spraw, wokół których kręci się życie niemal wszystkich bohaterów "Klanu". Przypomnijmy najgorętsze sceny z uwielbianej przez widzów telenoweli, które wywołały niemal narodową dyskusję na temat seksu w serialach! Oto nasz ranking:

1. Grażyna Lubicz i Arkadiusz Nowik

(Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Daniel Olbrychski)

28 maja wierni fani "Klanu" na moment wstrzymali oddech, gdy Grażynka Lubicz niespodziewanie uległa Arkadiuszowi Nowikowi (Daniel Olbrychski) i wylądowała w jego... łóżku. To, że między wdową po nieodżałowanym Ryśku Lubiczu (Piotr Cyrwus) a wynajmującym od niej mieszkanie Arkadiuszem w końcu dojdzie do czegoś więcej niż tylko do trzymania się za ręce i szeptania sobie czułych słówek,  wiadomo było już od jakiegoś czasu. Tuż przez wakacjami wreszcie stało się! Spragnieni bliskości Grażynka i Arkadiusz spędzili ze sobą upojną noc...

Nie cieszyli się jednak zbyt długo swoim szczęściem, bo chwilę później Nowik dostał  informację, że jego córka Julia (Katarzyna Ucherska) wybudziła się z wieloletniej śpiączki. Musiał jak najszybciej jechać do szpitala. A potem poinformował Grażynkę, że musi zrezygnować z wynajmowania od niej mieszkania, bo dla dobra córki zdecydował się wrócić na łono rodziny.

Czy "skonsumowane" uczucie Grażynki i Arkadiusza zakończy się na jednym razie? Z odpowiedzią na to pytanie poczekać musimy do września, kiedy to "Klan" wróci po wakacyjnej przerwie na antenę TVP 1.

 

2. Marta Orłowska i Miłosz Kazuń

(Edyta Herbuś i Konrad Darocha)

Wydawało się, że są w sobie bezgranicznie zakochani, ale okazało się, że piękna tancerka tylko bawi się zauroczonym nią chłopakiem. Z czasem pani Orłowska wyrosła na czołową femme fatale "Klanu". Chętnie chodzi do łóżka z różnymi panami. Młody Kazuń zdobywał doświadczenie seksualne w jej sypialni. Ze swoją dziewczyną Bożenką (Agnieszka Kaczorowska) nie miał tak łatwo, bo Lubiczówna złożyła śluby czystości. Postanowiła, że do ślubu pozostanie dziewicą.

 

3. Agata Wilczyńska i Jacek Borecki

(Maria Niklińska i Tomasz Bednarek)

Po zniknięciu żony Beaty (Dorota Naruszewicz) Jacek znalazł pocieszenie w ramionach pięknej architektki Agaty, która szybko zadomowiła się w jego życiu i... łóżku. Małgosia (Suzanna von Nathusius), córka Boreckich, przeżyła szok, gdy pewnej nocy zastała Wilczyńską w sypialni rodziców. To było dla niej traumatyczne przeżycie. Widzowie również nie zapomną tej wstrząsającej sceny.

 

4. Marta Orłowska i Igor Rutka

(Edyta Herbuś i Zbigniew Suszyński)

Po zerwaniu z Miłoszem Marta zastawiła sidła na Rutkę, a ten po prostu w nie wpadł. Ona miała do niego interes, a on nie był w stanie oprzeć się jej kobiecym walorom. Łóżkowe sceny Marty Orłowskiej i Igora Rutki są wyjątkowo gorące i bardzo... przekonywujące.

 

5. Zyta Chojnicka i Igor Rutka

(Magdalena Stam i Zbigniew Suszyński)

Romans tych dwojga przez wiele tygodni był na ustach wszystkich. Wierni fani  sagi rodu Lubiczów nigdy nie zapomną sceny ich seksu w biurze. Internauci komentowali później, że uśmiali się do łez. Bo w tak zabawny sposób pokazać namiętność w telewizji przed 20.00 potrafią tylko twórcy "Klanu". Najkrócej mówiąc - nic nie pokazać, a i tak wszystko wiadomo...

Zyta była niemal pewna, że Rutka jest ojcem jej dziecka... Przeżyła wielkie rozczarowanie, gdy okazało się, że były piłkarz nie traktuje jej poważnie. Jest tylko jedną z wielu pań w jego barwnym życiu erotycznym. Na szczęście mąż Michał Chojnicki (Daniel Zawadzki) szybko zapomniał o jej skoku w bok.

 

6. Barbara Milecka i Piotr Rafalski

(Aldona Orman i Jacek Borkowski)

Po powrocie do porzuconego kilka lat wcześniej męża Barbara użyła wszystkich znanych jej kobiecych sztuczek, by odzyskać zaufanie Rafalskiego i znów wzbudzić w nim pożądanie. Udało jej się to w stu procentach! Przy ponętnych wdziękach Mileckiej psychoterapeuta natychmiast zapomniał o tym, że nie tylko go kiedyś porzuciła, ale także okradła. Tylko patrzeć, jak odnowią przysięgę małżeńską!

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje