Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10242
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sensacja! Beata wróci! Ale z nową twarzą!

17. sezon “Klanu" zapowiada się nadzwyczaj ciekawie. Na łono rodziny powróci Beata, która będzie miała nową twarz, bo Dorotę Naruszewicz zastąpiła w tej roli Magdalena Wójcik.


ReklamaPrzypomnijmy, że gdy aktorka Dorota Naruszewicz zdecydowała się rozstać z telenowelą "Klan", scenarzyści sprawili, że grana przez nią Beata Borecka zaginęła bez śladu. Po raz ostatni aktorka wystąpiła w 2055. odcinku, który został wyemitowany 23 marca 2011 roku.

Amnezja i nowy mężczyzna

Zdradzamy, że Beata Borecka ponownie pojawi się na Sadybie, w domu swoich rodziców Elżbiety i Jerzego (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk), w 2471. odcinku "Klanu". Przywiezie ją jej obecny partner Joachim Bendel (w tej roli wystąpi Wojciech Dąbrowski, widzom seriali znany z "Plebanii" i "Pierwszej miłości"). Zresztą okaże się być tym samym mężczyzną, którego Chojnicka kilka dni wcześniej widziała pod swoim domem i podejrzewała, że chce ich okraść.                                                      

- To zagmatwana sprawa - oznajmi przystojny Niemiec. - Przywiozłem tu kogoś, kto twierdzi, że jest związany z tym domem. To znaczy: zna ten adres.

Tym kimś okaże się właśnie Beata. Wzruszona Elżbieta rzuci się jej na szyję i serdecznie uściska. Niestety, córka nie odpłaci jej tym samym. Bezradny wzrok Boreckiej będzie świadczył tylko o jednym: nie zna tych ludzi! Po prostu ich nie poznaje!

Wróci za sprawą wierszyka z dzieciństwa

Z kolejnych odcinków widzowie sagi rodu Lubiczów dowiedzą się, że Beata całkowicie straciła pamięć. Wydaje jej się, że ma na imię Dorota. Aktualnie mieszka w Niemczech, a Joachim otoczył ją opieką po tym, jak zaginęła. Na jaw wyjdzie, że Beata zapamiętała jedynie wierszyk, którego mama nauczyła ją w dzieciństwie. Jeden z jego wersów zawierał adres na Sadybie.

Po pierwszej wizycie w domu rodzinnym Beata i Joachim wrócą do Niemiec. Elżbieta postanowi jechać ich śladem wraz z Małgosią (Susaneh Nathusius) i Jasiem (Paweł Grządziel).

- Jak zobaczy swoje dzieci, od razu sobie wszystko przypomni - stwierdzi Chojnicka.

Zdziwi się, że ma dzieci i... męża!

Los jednak sprawi, że w tym samym czasie Beata ponownie zapuka do domu rodziców. Drzwi otworzy jeden z synów jej brata Michała (Daniel Zawadzki). Borecka przeżyje wielkie zdziwienie, gdy dowie się, że mama wraz z jej dziećmi pojechali do niej do Niemiec.

- A kim ty jesteś? - zapyta Beata. - Michał! Twój brat! - odpowie młody Chojnicki.

- A czy my się... lubiliśmy? - będzie chciała wiedzieć Borecka.

- Pewnie, siostra!

Od brata Beata dowie się, że ma męża Jacka (Tomasz Bednarek), który aktualnie jest związany z Agatą (Maria Niklińska).

- Po twoim zniknięciu mieli trochę finansowych problemów - zrelacjonuje Michał siostrze. - Musieli sprzedać dom.

Czy Chojnickim uda się odzyskać córkę?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Wójcik | Klan | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje